Волинські виші – у топі кращих

02 серпня 2016

Цьогорічна вступна кампанія містила ряд інновацій. Наприклад, вперше бюджетні місця університетам розподіляли відповідно до кількості заяв абітурієнтів з високими балами ЗНО, пише Освіта.UA.

За попередніми даними визначили топ-20 вищих навчальних закладів, що отримали найбільшу кількість додаткових місць держзамовлення завдяки ще одному цьогорічному нововведенню – «місце йде за абітурієнтом». За інформацією Міністерства освіти і науки, більше половини рекордсменів – регіональні виші.

Волинським ВНЗ пощастило потрапити у двадцятку кращих вишів, що отримали додаткові державні місця. У Луцькому національному технічному університеті стало більше на 122 місця, а у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки – на 119. 
У топ-20 луцькі виші посіли 15-те і 16-те місця відповідно.

До слова, Луцький національний технічний університет став лідером зростання кількості бюджетних місць порівняно з минулим роком. Він отримав +49% місць держзамовлення завдяки вступникам із високими балами ЗНО.
 

+1
+1
-1

Коментарі

Полная деградация высшего образования. Бывший захолустный пединститут и общетехнический факультет КАДИ (филиал) вошли в 20-ку лучших вузов Украины. Как говорил классик "Маразм крепчал".

А ще пам"ятаєте, як взимку провалився дах на фасаді перед центральним корпусом політеху, напевно там і вчились ті хто його спроектував, дивина.

А ще пам"ятаєте, як взимку провалився дах на фасаді перед центральним корпусом політеху, напевно там і вчились ті хто його спроектував, дивина.

Хвали мене моя губонько бо роздеру від вуха до вуха ... Не бачу там нічого доброго

Додати новий коментар