«Вікна Волині» розповіли, як жити в теплі та затишку у власній оселі

10 Березня 2016
«Вікна Волині» вже 20 років знаходиться на ринку віконної продукції. За цей час підприємство міцно зайняло нішу по виробництві вікон, як в Україні, так і за кордоном: зокрема виробник тісно співпрацює з Польщею, куди регулярно відправляє свої вироби.

До слова «Вікна Волині» виготовляє не тільки високоефективні металопластикові вікна, а ще й займається виробництвом склопакетів, алюмієвих конструкцій, та віконних аксесуарів серед яких, зокрема, широкий вибір жалюзі та віконних ролетів.

Лучани та гості міста можуть побачити та переконатись у якості роботи «Вікон Волині». Зокрема їхні готові вироби знаходяться на Волинському обласному музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка, головному корпусі Східнонаціонального університету імені Лесі Українки. Директорія, «Модерн-експо», готель «Залєскі», Адміністративний суд – це теж клієнти виробника.









Працівники підприємства поділились з «Таблоїдом Волині» секретами їхнього успіху, а також провели робочими цехами. Предметом гордості підприємства є унікальний мультифункційний склопакет «StopRay Neo». Він складається з новітнього скла, яке має низькоемісійне магнетронне покриття.


«Завдяки цій новинці, зменшується дія інфрачервоного спектру сонячного світла, надлишок якого є причиною перегрівання кімнати. Також він відбиває до 90% ультрафіолетового випромінювання, захищаючи від вигорання шпалери, підлогові покриття і предмети інтер'єру. І останньою, досить вагомою перевагою цього склопакету є енергозберігаюча функція, суть якої полягає у відбиванні теплового випромінювання як зовні, так і зсередини, для підтримки температурного комфорту у приміщенні», – розповів заступник директора з виробництва «Вікна Волині» Олександр Мочеброда.

Власне, підприємство є першопрохідцем із цим склопакетом у Західній Україні. Замовники дуже задоволенні якістю виробу, адже він не тільки гарно утеплює оселю, а ще й не пропускає шуму в квартиру і люди можуть спокійно спати вночі.

«Одні з основних проблем, які турбують людей сьогодні – як зберегти тепло в своїх домівках та при цьому заощадити на комунальних платежах. Вихід є – вікно із новітнім мультифункційним склопакетом «StopRay Neo». За результатами внутрішніх досліджень новинка в два з половиною рази ефективніша від звичайного енергозберігаючого склопакету, тож можна сміло сказати, що це дасть змогу зберегти до 95% тепла в оселі. Приємним додатком також є чудові шумоізоляційні показники даного виробу. Людина, яка прийшла з роботи додому, зможе відпочити і побути у тиші, і в цьому їй допоможуть вироби від «Вікна Волині», – сказав він

«Кошти, які людина вкладе в купівлю цього вікна себе швидко окуплять. Не тільки в енергозбереженні, але й в збереженні спокою та затишку у власній оселі», – повідомив Олександр Мочеброда.

Також журналістам продемонстрували деякі секрети виробництва, а також провели по цехах. Все починається з цеху склопакетів. Саме сюди привозять скло, яке потім будуть обробляти та використовувати для виготовлення готової продукції.

Представник «Вікон Волині» Віталій Самуйло розповів, спочатку скло подають на порізочний стіл, де його ріжуть за розмірами, згідно заданих параметрів. Опісля цього, воно йде по конвеєрній лінії.





«Тут також гнуть дистанційні рамки для виробів підприємства. Ми можемо гнути рамки різних розмірів, а відповідно і зібрати будь-яку товщину склопакету. Згідно до вимог замовника», – сказав він.

Ледь що не весь процес в цеху є комп’юторизований. До кожного скла гнеться свій розмір дистанційної рамки, засипається молекулярним ситом і йде по конвеєру на первинну герметизацію.

«Оператор тут ставить скло на мийку де воно миється та сушиться. І йде в наступний процес вже чистеньке, сухеньке, все як має бути. Оператор тут також передивляється, щоб не було браку скла –подряпин чи бруду, – а потім накладає на нього рамку, після чого відбувається формування та спресування склопакету в газовому середовищі. Останнім штрихом перед виходом готового склопакету, є його вторинна герметизація», – розповів він.

Майстер цеху ламінації та виготовлення нестандартних виробів Дмитро Кузьменко також розповів нам, як у їхньому відділі працюють над продукцією.

«Спочатку в цеху підготовлюють профіль для роботи: з нього знімають захисну плівку, прогрівають. Під кожен профіль вибирають різні налаштування, відповідно до тієї продукції, в яку він має піти», – розповів він.






Щоб декоративна плівка краще приклеїлась до профілю, останній очищають, а потім машина автоматично змащує його спеціальним клеєм з розчинником, та автоматично за допомогою спеціальних катків наносить декоративну плівку, так виглядає процес ламінації профілю. Далі виріб прогрівається та висушується.

«Окрім ламінації профілю декоративною плівкою, тут ще й займаються виготовленням нестандартних виробів, таких як арочні конструкції, та вікон нетипової форми», – поділився чоловік

Далі переходимо до цеху виготовлення металопластикових конструкцій. Тут знаходиться широка гамма профільних систем як українського так і закордонного виробництва. Детальніше про це розповів майстер виробництва Олександр Приймак.



«Чим більше камер знаходиться в профілі, тим він більш енергозаощаджувальний. На нашій фірмі є різні профілі, починаючи від трьохкамерних і закінчуючи шестикамерними системами. Окрім того, енергозаощаджувальність залежить від товщини профілю. Чим товстіший профіль, тим більше тепла заощаджується всередині приміщення», – сказав він.

Зазвичай п’ятикамерний профіль є тією продукцією, яка поєднує в собі ціну і якість. Майстер виробництва розповів, що на їхній фірмі присутні як дорогі так і дешевші профільні системи , проте завжди можна знайти продукт, який поєднає в собі ціну та якість.

«Технолог відзначає розміри, які є необхідні для виробів котрі надійшли від замовника. Далі профіль поступає в порізку, потім відбувається процес фрезерування отворів для водовідведення», – розповів Олександр Приймак.







Далі продукція йде у відділ армування, де для зміцнення конструкції використовують сталеві підсилювачі, які є стандартні та посилені. Працівники радять ставити посилене зміцнення на вироби, щоб змінімалізувати ризик деформації профілю від дії гарячих сонячних променів та різких перепадів температури.

«В цілому процес виготовлення металопластикового вікна є доволі непростим та включає в себе ще дуже багато кроків, зокрема це: фрезерування імпостів та отворів під ручку, зварювання основних елементів вікна, зачистка кутових з’єднань вікна, монтаж відповідної віконної фурнітури, нарізка штапика, встановлення склопакетів у вікно, перевірка продукції на стенді внутрішнього контролю якості, аж після цього довгого шляху готова продукція пакується та відправляється до замовника», – додав майстер.

Загалом на підприємстві є 5 цехів, в кожному з яких працівники «Вікон Волині» детально то професійно підходять до своєї роботи. І все це заради того, аби їхні клієнти мали найкращі вікна, що зможуть задовольнити найвибагливіші потреби.
1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter