Гирі, віджимання та укроп в бороді: як у Луцьку найкращого бороданя визначали

18 Липня 2016
Чого тільки не довелося робити луцьким бороданям, щоб стати найкращими, – і від підлоги віджиматися, і гирі підіймати, і квіточки в бороду вплітати. Але про все – по порядку.

Довгоочікуваний «БОРОДА ФЕСТ» відбувся у Центральному парку культури та відпочинку ім. Лесі Українки у неділю, 17 липня.

Як розповіли організатори «бородатого» фестивалю, ідея його проведення – не нова. Найкращих бороданів уже визначили і в Києві, і у Львові, і на Закарпатті. Тому під час Форуму розвитку міста, який відбувся у Луцьку дещо раніше, подумали – а чому б не провести такий захід для місцевих бородатих красенів? Тим більше, що останніх у нашому місті ну дууже багато.

Тож ГО «Інститут волонтерства та громадської співпраці», скооперувавшись із барбер-салоном «Fashion man», взяли на себе почесну місію – визначити найкращого бородатого лучанина. Захід мав ще й благодійну мету: зібрані кошти організатори збираються використати на дофінансування табору психологічної реабілітації підлітків з Волині, чиї батьки захищають нашу Батьківщину на сході.

[caption]
Дівчата із барбер-салону трудилися увесь день і чаклували над бородами усіх охочих мужчин [/caption]
[caption]
Ведучим конкурсу був Андрій Зубенко. Без бороди :)[/caption]
[caption]
Йому допомагав теж "безбородий" Богдан Коваль[/caption]

На звання найкращого бороданя Луцька претендували десять красенів. За словами голови «Інституту волонтерства та громадської співпраці» Юлії Євпак, заявок на участь прийшло набагато більше, проте на сам конкурс прийти наважилися не всі. Тож декілька «претендентів» з’явилися буквально в останній момент.

Учасники, як самі вони розповіли під час представлення, бороду завели з різних причин: щоб виглядати більш мужньо, щоб відповідати своєму стилю життя, навіть «зекономити» на станках, а комусь борода навіть дає бонуси або ж просто ліньки її брити.

[caption]
На звання найкращого луцького бороданя було десять претендентів[/caption]


Оцінювали бородатих мужчин виключно жіноче журі: піар-менеджер барбер-салону «Fashion man» Владислава Ковальчук, журналіст «Таблоїда Волині» Оксана Федорук, фотограф Лідія Кожевнікова та модель, громадська активістка Мар’яна Сорочук.

[caption]
Від чарівних суддів можна було отримати від 1 до 3 балів[/caption]

Журі визначали і найдовшу бороду, і найгустішу, і найм'якшу, і «найорганічнішу».

[caption]
Пишність і м'якість перевіряли на дотик[/caption]
[caption]
Чи сподобалася така "перевірка" бороданям - невідомо[/caption]
[caption]
Найоригінальніший конкурс[/caption]
[caption]
Укроп, ромашки та.. брутальні бородані[/caption]

А також учасникам довелося продемонстрували свою фізичну підготовку у конкурсах із гирями та віджиманням від підлоги. У спортивних конкурсах не було рівних учаснику №6 Євгену Солодкому, який також виявився і найбільш татуйованим бороданем, і власником найдовшої бороди – 34 см. А в підсумку – «Луцьким бороданем №1».

​​[caption]
Конкурс, в якому розмір має значення. 34 см![/caption]
[caption]
Приказка "чоботар без чобіт" - не в цьому випадку[/caption]

Зараз Євген працює тату-майстром, а в минулому він – рок-музикант. Тому, зрозуміло, що борода для нього – це стиль життя. Бороду носить з 16 років, збрити довелося лише одного разу – коли забрали в армію. Взяти участь в конкурсі йому порадили друзі. Найбільше найкращому бороданю Луцька сподобалися спортивні змагання, а от «органічний» конкурс із квіточками він вважає «гейством», тому і відмовився брати участь у ньому.

​[caption]
Нагородження переможця[/caption]
[caption]
"Бородатий" трофей[/caption]
​[caption]
А бороданю, який отримав найбільше глядацьких симпатій, в подарунок - книга. Про що? Про бороду, звісно ж![/caption]
​[caption]
Без подарунків не залишився ні один бородатий кокурсант: тут і подарунки від спонсорів, і солодкі медалі[/caption]

Обрав свого бородатого «волинського Джона Сноу» і «Таблоїд Волині». Нагадаємо, раніше з’явилася публікація, де героїв мегапопулярного серіалу порівняли із відомими волинянами.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ГРА ПРЕСТОЛІВ ПО-ВОЛИНСЬКИ

Проте багато читачів чомусь залишилися не дуже задоволеними вибором Джона Сноу. Тож де, як не серед найкращих бороданів Луцька, шукати двійника відомого кіношного «бастарда»?

З допомогою глядачів ним став 21-річний лучанин Ілля Подоба. Хлопець не бачив жодної серії «Престолів», проте хто такий Джон Сноу знає. І своїм «званням» був приємно здивований. Ілля прекрасно вжився у роль скандинавського лицаря, адже він учасник клубу «Бурштиновий вовк», який займається реконструкцією середньовічних боїв. Ілля навчається на третьому курсі ЛНТУ на програміста, проте його справжнє захоплення – мечі та обладунки. А який же лицар без бороди.

«Борода – це автентична риса лицарів. Якщо не маєш бороди і маєш шолом – не знімай його», - впевнений «волинський Джон Сноу», інтерв'ю з яким згодом читайте на «Таблоїді Волині».

​[caption]
Ось такий він - волинський Джон Сноу[/caption]






















***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].






0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter