Відомий актор Волинського театру відсвяткував ювілей

10 жовтня 2017

Артист драми обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка Мирослав Юзефович відсвяткував свій 70-літній ювілей. 

Його перший вихід на професійну сцену був у 1968-му році на виїзній виставі “Шельменко денщик” в ролі капітана Скворцова, повідомляють на сайті ВРД НСТУ.

Потім – “Солов’їна ніч”, “Марсіанський жених”, “Вовчиха”, “В ніч місячного затемнення”, “Не суди мене, сину”. Закінчив Державний інститут театрального мистецтва ім. І. Карпенка-Карого. Сьогодні він затребуваний на сцені. Ділиться досвідом з молодими колегами.

На творчому вечорі артиста вітали друзі, з якими втілив у життя безліч мистецьких проектів. А глядачі переглянули виставу “Дитина у подарунок”. До слова, ювіляр грає у ній головну роль.

– З нових я зібрав у минулому сезоні : “Касамаре” – батька головного героя. Зіграв зараз вже в “Енеїді” царя. Дуже цікаво. Я дуже радий, що повернувся Ілляшенко до нас. Він –головний режисер у моєму житті. Його син поставив “Енеїду”. Це – новий подих у нашому театрі. Я радий та щасливий, що я тут. Що я – працюю, – розповів ювіляр.


 

+1
+3
-1

Додати новий коментар