Відомі лучанки вимагають гарячу воду у міський басейн

13 квітня 2016

Луцькі журналістки, активістки та просто красиві панянки, які турбуються про своє та здоров’я інших мешканців міста, стали ініціаторками флешмобу «Хочу плавати!». Головний редактор інтернет-видання «ВолиньPost» Катерина Дулапчій та ведуча телевізійного шоу «Протилежний погляд» Галина Падалко через соціальні мережі звернулися до Луцького міського голови із проханням відновити постачання гарячої води у центральний басейн міста.

«Микола Ярославовичу, я Вас поважаю і дуже люблю. Я щиро переконана, що Ви розділяєте мою думку про те, що здоров'я лучан – це те, на чому не потрібно економити. Сотні жителів нашого міста вже два тижні позбавлені можливості ходити в басейн, у зв'язку з вимкненням гарячої води в місті. І це сумно. Більше того, лише у школі олімпійського резерву займаються 319 (!!!) дітей, ще скільки ж дітей відвідують басейн просто для здоров'я. І вони також не можуть тренуватись. До слова, два тижні тому вихованці спортшколи басейну побили рекорд України в естафеті два по 50 метрів. Це дійсно те, у що потрібно вкладати! Це майбутнє нашої країни і здоров'я нашої нації! Будь ласка, врегулюйте цю проблему найближчим часом!!!» – написала на своїй сторінці у Facebook Галина Падалко.


 
«Це – єдиний вид спорту, який я обожнюю. Спортзали, силові вправи – це не моє. А плавання допомагає тримати в формі всі групи м’язів і забезпечує класний релакс. Вода витягує весь негатив. Я, до речі, навчилася плавати у досить пізньому віці: десь у років 20. Кум завів у цей самий басейн на Грушевського, найняв тренера, і з того часу я постійно ходжу в басейн. Як тільки є можливість – заїжджаю, за 20-30 хвилин припливаю півтора кілометри. Звісно, в місті є інші басейни, але чого їздити невідомо куди, якщо цей басейн – і перевірений, і ближче», – розповіла «Таблоїду Волині» Катерина Дулапчій.


 
Дівчата закликають приєднуватися до флешмобу у Facebook, викладати у мережу фото на фоні міського басейну і позначати тегом #хочуплавати.

+1
-20
-1