Відомі інстаблогери запрошують лучан на цікаву зустріч

24 Листопада 2017
Коли до подіі лишається лише кілька днів, рівень хвилювання зашкалює… але ці переживання найприємніші.26 листопада, 13.00 година. Конференц-зал бібліотеки СНУ, вул. Винниченка 30а.

Public Talk: мейк ап твого InstaОрганізатори обіцяють, що все буде на найвищому рівні завдяки партнерам заходу:І звісно, завдяки найцікавішим спікерам:

Христина Соломаха.
За 2,5 роки 63 тисячі підписників.
Організатор маркет вандейшоп. Захоплена тим, що робить і бірюзовим кольором. 26 листопада вона розповість «Секрети реклами, що працює» і як саме Ви можете використати це для свого інстаграм!
Анастасія Федоренко.
«У кожному з нас є тяга до естетики - до всього гарного і автентичного. Кожен висловлює її по-своєму. У мене вийшло це робити через любов до кави, роботі та фотографії. Надихатися виходить від усього навколо - красивих речей, талановитих людей, любові до роботи. Тому і вкладатися хочеться в кожен кадр - визнаватися в любові через фото. 26 листопада, я розповім, як можна поєднувати роботу бариста і контент-менеджера, як робити гарні фотографії і від кого надихатися».Іраді
Починаючий блогер, 4,5 місяці як стала шаленою матусею; мейкаперша та ко-фаундер б‘юті простору DreamTeam. Іраді поділиться власним досвідом «Інста-мама. Як все встигати»
Леонід Мартинчик. Перший український блогер, письменник, автор тренінгів та майстер класів, консультант зі стилю. Сьогодні говоритиме про «Особистий бренд та філософію інстаграм».Хто ще не зареєструвався?
Буде не лише цікаво та пізнавально, але й весело, смачно, з музикою, фотографами, фотозонами... Ну і звісно з ігристим...... тільки тттссс!

Реєстрація за телефонами 099 732 00 19 * 066 222 90 09
Інстаграм
Фейсбук
0

Коментарі

Славко

Відколи накручені підписники

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter