​Вандалізм VS мистецтво: про що говорять стіни Луцька

08 жовтня 2017

Фото: Оксана ФЕДОРУК

Кажуть, стіни мають вуха. А ще - голос. Й іноді він може бути навіть дуже красномовним і сказати більше, ніж будь-який оратор.

Такий «голос народу» ви можете бачити на вулицях Луцька кожного дня. У когось такі написи викликають обурення, мовляв, нищать стіни хулігани, а хтось зупиниться на хвилинку та обов’язково сфотографує прояви сучасної «народної творчості», щоб закинути в Інстаграм.

Щороку в другу неділю жовтня своє професійне свято відзначають художники. «Таблоїд Волині» ж вирішив прогулятися вулицями Луцька та показати вам творіння невідомих «художників», які залишили свій слід на стінах міста.


 За кущами заховалася За кущами заховалася "Слава національній революції"
 Часто написи на стінах Часто написи на стінах "на згадку" залишають футбольні фанати Стіна - полотно не лише для художників, а й для поетів Стіна - полотно не лише для художників, а й для поетів


***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу tabloyid@gmail.com.

 
 

+1
+2
-1

Коментарі

vandaly bilshist
впевнений ніхто всебе в кавртирі того не пише

ну взагалі-то в Луцьку є купа дійсно гарних графіті, які, можливо, бачили далеко не усі. А тут в більшості просто якісь написи, що школоло на стінах лишили, або супер "творча" молодь

от того, что отпала моя голова, я порой забываю слова...

Додати новий коментар