У Володимирі хочуть встановити велетенську парасолю

24 Вересня 2017
У Володимирі-Волинському біля культурно-мистецького центру хочуть облаштувати креативний простір «Парасоля».

Як повідомляє Район.Володимир-Волинський, проект поданий в рамках «Бюджету участі» – процесу, який надає можливість кожному мешканцю брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення життя міста.

Автор проекту креативний простір «Парасоля» Ірина Вечаря пояснює, що він направлений на створення сучасного, інноваційного, комунікаційного, інтерактивного, креативного арт-простору.

Простір являє собою встановлення гігантської парасольки з трьома сучасними лавками, на основі парасолі вмонтовано 4 USB-порти для підзарядки телефонів та гаджетів, також проведено Wi-Fi. Орієнтовна вартість проекту 95 тисяч гривень. Місце розташування - прилегла територія біля КМЦ по вулиці Князя Василька, 4.

Автор проекту переконана, що це надасть змогу згуртовувати людей для проведення різнопланових неформальних зустрічей, фотосушок, арт-вечорів, що будуть поштовхом до самовдосконалення, натхнення та реалізації кожного, ми хочемо просувати культуру креативної комунікації, здорового способу життя, інтенсивного обміну та втілення ідей суспільних ініціатив.

Нагадаємо, будь-який житель міста може подати проект, пов’язаний з покращенням життя в місті, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і спостерігати за тим, як його проект реалізують в рамках бюджету 2017 року.


0

Додати новий коментар