​У «PremierCity» – допрем’єрний показ українського фільму «Червоний»

09 серпня 2017

За тиждень до офіційної прем’єри історичного екшену «Червоний» у кінотеатрі  «PremierCity» відбудеться допрем’єрний показ. Окрім того, усі охочі матимуть змогу познайомитися зі знімальною групою проекту.

У Луцьку презентують український історичний фільм «Червоний». У прокат стрічка вийде 24 серпня, однак в «PremierCity»  буде унікальна нагода переглянути екшн на тиждень раніше. Окрім того, в обласний центр Волині завітає знімальна група, яка працювала над стрічкою «Червоний, аби поділитися враженнями та розповісти про масштабний проект.

Допрем’єрний показ відбудеться 17 серпня о 19.00 год, квитки можна придбати у касі кінотеатру та на сайті. Прес-конференція знімальної групи розпочнеться о 18.00 на першому поверсі ТРЦ «ПортCity».

Меценатом фільму "Червоний " став народний депутат України Степан Івахів. 

Довідково про фільм:  1947рік. У страшну м’ясорубку сталінських таборів потрапляє воїн УПА Данило Червоний, де мусить пройти крізь пекло і нелюдські умови каторги, переслідування кримінальних ватажків, підлість, зраду і відчай. Данило знаходить в собі сили протистояти репресіям начальника табору і робить відчайдушну спробу вирватися на волю, піднявши перше повстання у таборі.

+1
+1
-1

Додати новий коментар