У «ПортCity» триває шкільний ярмарок

20 Серпня 2017
У торгово-розважальному центрі «ПортCity», 19 серпня було, як завжди, людно. Особливо багато дітлахів, адже для них підготували шкільний ярмарок з насиченою програмою.

Зараз уже третій день триває шкільний ярмарок. Для дітей організовують чимало цікавих освітніх майстер-класів та занять. Палац учнівської молоді залучає гостей ТРЦ «ПортCity» до запальних флеш-мобів, а викладачі проводять цікаві майстер класи.
Студія розвитку «Розумаха»пропонує логічні ігри та забави. Школа «PerfectSchool» підготувала цікаві уроки з іноземної мови. Також вчителі домомагають визначити рівень володіння англійською. Книгарня «Руніка» презентує Оксфордську літературу для вивчення англійської мови.
Школа художньої гімнастики «Естет» провела показові виступи маленьких учениць. студія «Маленьких Хогвардс» залучає усіх охочих до розвиваючих настільних ігор, які цікаві, як малюкам, так і дорослим. Спільну картину можна намалювати разом з художницею Аллою Харчук, яка керує студією «Світ творчих людей». Школа усного рахунку«Соробан»навчає цікавій лічбі.
На першому поверсі в галереї біля ліфтів великий ярмарок-продаж шкільних товарів організовує гіпермаркет «Там Там».

Тож лучани та гості міста мають нагоду відвідати третій день шкільного ярмарку, який відбудеться у ТРЦ «ПортCity» 20 серпня.

Творчі майстер-класи та презентації триватимуть з 15.00 до 18.00 години щоденно.0

Читати ще

Додати новий коментар