У Луцьку за допомогою «Сімпсонів» збирали кошти на лікування відомої акторки

03 Квітня 2017
У луцькому анти-кафе «Іннерспейс» відбувся благодійний кіноперегляд на підтримку відомої актриси Анни Левченко. Лучани 31 березня зібралися, аби подивитися відомий мультфільм «Сімпсони» та скуштувати донатси – американські пончики, якими часто смакують герої мультсеріалу.

Як розповідає ">Громадське. Волинь, Анна Левченко відома у першу чергу тим, що вона є голосом українського Барта Сімпсона із культового телесеріалу. Окрім того, акторка мала десятки телевізійних та кіно ролей, серед яких – роль бабусі Євгеніївни у телесеріалі «Віталька».

«Анна Левченко приїжджала до нас в Луцьк на початку жовтня минулого року на анімаційний фестиваль «Задзеркалля», який організовувала наша громадська організація «Імаго». Вона проводила майстер-клас з академії голосу: …розказувала про всі тонкощі володіння голосом», – каже співорганізатор заходу, учасниця анімаційної студії «Імаго» Зю Побережнюк.

«Це перегляд «Сімпсонів». Благодійний перегляд. Ми збираємо кошти для Анни Лев, для її лікування. Вона потрапила в лікарню, і ми хочем таким чином допомогти Анні одужати», – розповідає про акцію організатор, керівник анімаційної студії «Імаго» Леонід Тивонюк.

Під час благодійного кіноперегляду на лікування акторки зібрали 536 гривень.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter