У Луцьку відверто говорили, чи є SEX після РАГСу

04 Грудня 2017
Фото: Юлія ФІЛІРОВСЬКА
Текст: Інна СЕМЕНЮК


До Луцька завітав київський театр-студія імпровізації «Чорний квадрат» із провокаційною виставою для дорослих «Чи є SEX після РАГСу?».

Майстри імпровізації зібрали 3 грудня повну залу РЦ «Промінь».

Глядачі заходилися від сміху, разом з акторами шукаючи відповіді на питання, які хвилюють кожну закохану пару.
Перед виставою присутнім запропонували цікаву гру: назвати будь-які фрази, які обов’язково згодом зі сцени скажуть актори, адже фішка театру «Чорний квадрат» – імпровізація. Таким чином лучани стали «співавторами» вистави, і в найбільш несподіваних сценах раптом звучали репліки «Йосип – твій дід», «мати Василева», «дарованому коню у зуби не дивляться», «раз-раз – і на матрац». Актори віртуозно заміксували глядацькі фрази у свої діалоги, і кожна з них щоразу зривала шквал овацій.

У ході вистави показали дві пікантні історії, які, на перший погляд, начебто не пов’язані між собою, але зрештою перегукуються, адже обидві про стосунки, секс і взаєморозуміння між чоловіком і жінкою.

Перша історія розповідає про пару, яка за 24 дні до весілля вирішила більше дізнатися один і про одного. Жінка підготувала анкету, на запитання якої треба відповідати по черзі. Багато питань, звісно, стосувалося сексу: темпоритм, тривалість, розмір, пози... А коли всі інтимні нюанси були вже з’ясовані, залишилося єдине ключове питання: скільки чоловіків у тебе було до мене? Цифра 355 викликала багато емоцій та спогадів!

Друга історія виявилася не менш цікавою та захопливою: жінка прокинулася після новорічного корпоративу і раптом побачила у своїй квартирі колегу-чоловіка. Звісно, про «вчорашнє» вона нічого не пам’ятала...

Неординарний підхід, тема «про це», невимушена імпровізація, майстерність акторів захоплювати увагу глядачів з першої ж секунди й утримувати її до кінця – це те, заради чого варто було відвідати виставу.


0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter