У Луцьку відверто говорили, чи є SEX після РАГСу

04 грудня 2017

Фото: Юлія ФІЛІРОВСЬКА
Текст: Інна СЕМЕНЮК

 
До Луцька завітав київський театр-студія імпровізації «Чорний квадрат» із провокаційною  виставою для дорослих «Чи є SEX після РАГСу?».
 
Майстри імпровізації зібрали 3 грудня повну залу РЦ «Промінь».

Глядачі заходилися від сміху, разом з акторами шукаючи відповіді на питання, які хвилюють кожну закохану пару. 
Перед виставою присутнім запропонували цікаву гру: назвати будь-які фрази, які обов’язково згодом зі сцени скажуть актори, адже фішка театру «Чорний квадрат» – імпровізація. Таким чином лучани стали «співавторами» вистави, і в найбільш несподіваних сценах раптом звучали репліки «Йосип – твій дід», «мати Василева», «дарованому коню у зуби не дивляться», «раз-раз – і на матрац». Актори віртуозно заміксували глядацькі фрази у свої діалоги, і кожна з них щоразу зривала шквал овацій. 
 
У ході вистави показали дві пікантні історії, які, на перший погляд, начебто не пов’язані між собою, але зрештою перегукуються, адже обидві про стосунки, секс і взаєморозуміння між чоловіком і жінкою.
 
Перша історія розповідає про пару, яка за 24 дні до весілля вирішила більше дізнатися один і про одного. Жінка підготувала анкету, на запитання якої треба відповідати по черзі. Багато питань, звісно, стосувалося сексу: темпоритм, тривалість, розмір, пози... А коли всі інтимні нюанси були вже з’ясовані, залишилося єдине ключове питання: скільки чоловіків у тебе було до мене? Цифра 355 викликала багато емоцій та спогадів!Друга історія виявилася не менш цікавою та захопливою: жінка прокинулася після новорічного корпоративу і раптом побачила у своїй квартирі колегу-чоловіка. Звісно, про «вчорашнє» вона нічого не пам’ятала...
 
Неординарний підхід, тема «про це», невимушена імпровізація, майстерність акторів захоплювати увагу глядачів з першої ж секунди й утримувати її до кінця – це те, заради чого варто було відвідати виставу.
 

 

+1
+9
-1

Додати новий коментар