У Луцьку відроджували традицію вишуканих балів

22 Квітня 2017
Текст: Софія ГУДИЧ
Фото: Роман ДОМБРОВСЬКИЙ


У Луцьку найбільший виш перетворився на палац. Задля доброї справи і власного духовного збагачення молодь прийшла на справжній бал станцювати свій чи не єдиний французький вальс.





Вечір 21 квітня у Луцьку був неймовірно вишуканим. Первинна профспілкова організація студентів Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки разом з Всеукраїнським благодійним фондом «Серце до серця» подарували нам 8-му культурно-благодійну університетську імпрезу «Я хочу бачити життя». Споруда головного корпусу СНУ імені Лесі Українки на один вечір позбавилася сірості, метушні, пар та заліків.





Університет відкрив двері для леді в розкішних сукнях та вишуканих джентльменів. Всі кошти, вилучені з продажу квитків, було спрямовано в рамках XIІ-ї всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» для придбання обладнання в офтальмологічне відділення Волинського обласного дитячого територіального медичного об’єднання.





Профком студентів та благодійний фонд «Серце до серця» цьогоріч визначають університетський бал як один з найуспішніших. Дійство підтримали 14 інформаційних партнерів, а фуршет забезпечили волинські торгові марки.





Але теплий чай, вишукані сукні, креативні ведучі та три фотозони – це далеко не все. Зал з великими люстрами і пісні від талановитих волинянок – також не все. Жоден бал не обходиться без вишуканих вальсів. А їх виконували містери та міс факультетів. Головний танцмейстер події Олександр Кашевський проводив майстер-класи для всіх гостей балу. А ведучі Роман Полтарак і Анастасія Оболончик підтримували атмосферу бадьорості.





Відвідувачі залишилися задоволеними та усміхненими. Анастасія Хазова ділиться:

«Мені дуже подобається, оскільки таких елегантних вечорів мало би бути більше. Це культурний відпочинок, поєднаний з доброю справою. Ми рятуємо життя діток з вадами зору. Це неймовірний вклад, бо є прогнози, що до 2020 року взагалі не буде діток з проблемами на цьому фоні. Мої знайомі та друзі, які живуть в Луцьку, тільки й чекають благодійну імпрезу. В цей вечір всі приходять такі красиві, це реально дуже круто. І ми відроджуємо й давні традиції».





Координаторка фонду «Серце до серця» на Волині Наталія Савчук подякувала зі сцени всім за щире серце і допомогу в зборі коштів. Дівчина розповіла й про цьогорічну акцію «Серце до серце» на Волині:

«Загалом акція пройшла дуже ефективно, долучився не лише Луцьк, а й райони.. Щодо зібраних коштів ще сказати нічого не можемо, адже волонтери постійно довозять нові й нові суми та квитанції, тому звітності ще немає, але незабаром вона буде у вигляді прес-конференції. Бал же організовувати дуже цікаво, бо ця елегантність трапляється не часто. Хочеться, щоб студенти відвідували не лише дискотеки, тому ми створюємо таку вишукану культуру. Сьогоднішній бал, звісно, вдався».

Голова профкому студентів Вадим Курилюк зазначив, що в танці можна зробити хорошу справу і отримати енергію та силу. Побажав, щоб у присутніх залишилися спогади на все студентське життя. Особливу вдячність від Вадима отримали Інна Кириченко, Сергій Скулинець, Профком студентів та Олександр Кашевський.





А от з чудовими новинами зі сцени звертався Сергій Скулинець:
«У нас у всіх є сердечка на піджаках. Всі добрі справи мають починатися з любові, тоді не буде війн та негараздів. Ми повинні завжди підтримувати благодійні ініціативи. Я представник благодійного фонду Ростислава Валіхновського, який теж долучився до нашої акції. Він сказав, що може безкоштовно прооперувати дитину в Києві. Щоправда, коли ж я звернувся до волинської лікарні і сказав, що ми можемо вже готувати до операції дитину і везти в Київ, то медики зазначили, що вони справляються своїми силами. Це приємно чути».

Зрештою, спільними силами організаторів та учасників традицію проведення балів на Волині можна вважати відродженою, а самі бали успішними, емоційними та дуже вишуканими.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].










0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter