У Луцьку відкрили Школу каліграфії

08 Лютого 2016
Текст: Ельвіра Яцута
Фото: Роман Домбровський


Не так давно «Таблоїд Волині» розповідав про фестиваль «Простір літер», який відбувся в Луцьку. Тоді його ініціатор, а заодно і один з найвідоміших шрифтових дизайнерів та каліграфів України Кирило Ткачов анонсував відкриття Школи каліграфії.

У неділю, 7 лютого відбулося перше заняття. У рамках діяльності Школи заплановано кілька курсів: готичне письмо, італійський курсив, кирилиця (напівустав, в’язь, український скоропис), гостре перо (англійський курсив, український скоропис, каліграфічні експерименти). Кирило Ткачев зазначив, що значної уваги буде приділено сучасним тенденціям у каліграфії та дизайні шрифтів, однак знання класичної бази є необхідними. Працюватиме Школа близько трьох місяців (9-10 занять).
Для чого потрібна каліграфія? Якщо ви дизайнер і хочете створювати справді оригінальні принти, каліграфія - ваш ключ до успіху. Вона є базовим фрагментом для створення шрифту. Неважливо, чи «писати» спочатку на папері і переносити у вектор, чи відразу на комп’ютері.

Протягом першого заняття дизайнер розповів про базові вправи, інструменти, які будуть використовувати під час занять, познайомив присутніх з історією каліграфії, різними стилями, роботами визнаних каліграфів. Заняття будуть відбуватися щонеділі у луцькому антикафе «Innerspace». Однак Кирило Ткачев заохочував присутніх приходити у будь-який зручний час, щоб позайматися самостійно.

Детальніше про школу каліграфії можна дізнатися на сторінці «Innerspace».
0

Читати ще

Коментарі

Олеся

Цікавий курс. Я б із

Кирило Ткачов

Дуже вам дякую за статтю!

Кирило Ткачов

Поки що можна долучитися,

Вікторія

Я теж хочу долучитись. Як це

Кирило Ткачов

Доброго дня.

Анонім

Нажаль я далеко від Луцька(

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter