У Луцьку відкрили нову затишну кав’ярню

13 листопада 2017

Якщо холодної дощової погоди хочеться випити філіжанку справді запашної кави – варто завітати у нову кав’ярню «Charlie» на проспекті Волі, 9.
 

Тут вам обов'язково запропонують смачну ароматну каву, яка дарує справжню насолоду для кавоманів. А ще ексклюзивний для Луцька напій – какао «New York».
 


До слова, каву можна взяти з собою, аби зігрітися у дорозі до офісу чи дому.  А до кави  подадуть ще й смачні тістечка і тортики, які лише підкреслять смак  вишуканого гарячого напою.
 
Кав’яренька зовсім невеличка за площею, тут два затишних столики на двох, стійка, за якою готують каву та вітрина з тістечками.  Ціни на гарячі напої цілком оптимальні. Випити міцне еспрессо можна всього за 10 гривень, какао –  за 19 гривень.  
 


Також, в закладі можна зарядити телефон, є доступний Wi-Fi.  
 
«Тут ви можете отримати те, чого не можна купити чи продати – наснагу для творчості, справ та гарного настрою», – запрошують в  гості у закладі.***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу tabloyid@gmail.com.

 

+1
+9
-1

Додати новий коментар