​У Луцьку відбувся восьмий етнофестиваль колядок і щедрівок

15 Січня 2018
Текст і фото: Юлія ФІЛІРОВСЬКА

В арт-кафе «Стоп-кадр», що у культурно-розважальному центрі «Адреналін Сіті», відбувся восьмий етнофестиваль колядок і щедрівок, який зібрав кращі дитячі творчі колективи міста.
У фестивалі взяли участь народний художній колектив ансамбль танцю «Джерельце» і вокальний ансамбль «Перлинка» школи №25 м. Луцька, вокальний ансамбль «Співаночка» (керівник Тетяна Ярошик) і вокальний ансамбль «Калейдоскоп» (керівник Тамара Артюшевська) Луцької музичної школи №1 ім. Ф.Шопена, ансамбль пісні і танцю «Волинські соловейки» Товариства польської культури ім. Тадеуша Костюшки (керівники заслужені працівники культури Польщі Антоніна Антонова і Петро Милгородський), народний фольклорний гурт «Ожиновий Дивоцвіт» гімназії №21 (керівник Леся Сітковська), вихованці недільної школи при Свято-Троїцькому кафедральному соборі (керівник Надія Квашук).

Діти з фольклорних вокально-танцювальних ансамблів, гуртів та колективів радували гостей свята різдвяними віншуваннями, автентичним виконанням відомих українських колядок та щедрівок і танцювальними номерами.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter