У Луцьку відбудеться масштабний молодіжний форум

05 Грудня 2017
У Луцьку відбудеться масштабний молодіжний форум «4 Lutsk Youth forum».

Форум #4LutskYouthforum – захід, який наповнений якісною інформацією, цікавими мотивуючими спікерами та можливостями які відкриті для молоді. Разом із 100 молодими людьми 9 грудня у Force Arena (РЦ «Промінь») організатори планують розробити "Дорожню карту молодіжного сектору" у Луцьку на 2018 рік. Початок з 10.00 год.

Молодь міста Луцьк разом з представниками влади та громадськими активістами сформують бачення та напрямки розвитку молодіжної політики в Луцьку, обговорять сучасну місцеву програму співпраці міста та молоді, а також напрацюють власні ініціативи та проекти які будуть реалізовані протягом 2018 року у Луцьку.Під час форуму прозвучать виступи щодо розвитку молодіжних просторів, молодіжних рад та інших інноваційних проектів від молоді і для молоді міст України. На захід запросили представників Луцької міської ради, депутатів. Начальниця відділу сім'ї та молоді Луцької міськради Катерина Шкльода розкаже про стан молодіжної політики.

Спікери форуму:

Вероніка Дякович – радник міського голови Тернополя. Тема виступу: "Навіщо потрібні молодіжні міські ради?"
Максим Ткаченко – координатор молодіжного ХАБу "Космодром", м. Червоноград, фахівець із соціальної роботи І категорії Червоноградського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Тема виступу: "Простори для молоді, як середовища для розвитку міста".
Світозар Нітспол – координатор проекту U-Report Ukraine розкаже про соціологічні опитування про молодь і для молоді.

Під час заходу буде розіграно приз серед учасників конкурсу. Умови конкурсу на сторінці форуму.

Для участі у форумі зареєструйся до 7 грудня:

Організатори: Департамент сім'ї, молоді та спорту Луцької міської ради та Молодіжний центр Волині.
0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter