У Луцьку розіграли футбольний Кубок Діда Мороза

10 Січня 2017
На різдвяні свята у місті пройшов фестиваль з міні-футболу серед аматорських команд «Різдвяна коляда» в рамках Всеукраїнських спортивно-масових заходів в зимовий період «Спортивна зима».

8 січня 2017 року в місті Луцьку в КРЦ «Адреналін СІТІ» (вул. Карбишева, 1) відбувся фестиваль з міні-футболу серед аматорських команд та громадських організацій міста «Різдвяна коляда» в рамках Всеукраїнських спортивно-масових заходів в зимовий період «Спортивна зима», який організував Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Спортивно-масові заходи «Спортивна зима» проводяться в містах і районах області у період з 01 грудня 2015 року по 28 лютого 2016 року з метою організації змістовного дозвілля за місцем проживання та відпочинку населення області, залучення дітей до систематичних занять фізичною культурою та спортом в зимовий канікулярний період, культури святкування та свідомої потреби до занять фізичною культурою у дітей напередодні та під час Новорічних та різдвяних свят.Участь у фестивалі взяло понад 200 учасників з 16 команд (віком від 14 років і старші). За результатами виступів команд місця розподілились так: Кубок Діда Мороза виборола команда «Вікторія», а фіналістами стала команда «Бренд Груп», Кубок Снігурочки отримала команда «Опера», а до фіналу дісталася команда «Штурм».

Переможці були нагороджені кубками, грамотами, дипломами від Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та подарунковими сертифікатами у командних та особистих номінаціях від спонсорів фестивалю.

На трибунах арени зібралося чимало вболівальників, а на майбутнє організатори фестивалю планують залучати до участі команди з міст та районів усієї області.

0

Читати ще

Додати новий коментар