У Луцьку презентували грандіозний проект «Переможці-2». Фото

22 Жовтня 2017
У ТРЦ ПортCity Соломія Вітвіцька разом з ветеранами АТО презентувала грандіозний проект «Переможці-2».


У суботу, 21 жовтня, у торгово-розважальному центрі ПортCity відбулася презентація другої частини соціального мультимедійного проекту ТСН та журналу «VIVA! Переможці».

На грандіозній фотовиставці, площею 2 тисячі квадратних метрів, збирали кошти на спортивний протез для нашого земляка Андрія Заня, який на війні втратив ліву ногу.

Допомогти здійснити мрію Андрія Заня може кожен, пожертвувавши протягом п’яти днів (до 26 жовтня). Саме стільки часу діятиме виставка на арені GeneratorCity.

Проект «Переможці» уже презентували в двадцяти містах України та в двох десятках країн. Така ініціатива – це також можливість ще раз сказати світу про те, що насправді відбувається в нашій країні.

Ведуча новин ТСН на каналі 1+1 та кураторка проекту Соломія Вітвіцька ще раз подякувала усім небайдужим, хто долучився до цього благодійного проекту.

Зокрема презентація відбулася за сприяння Благодійного фонду Степана Івахіва «Патріоти Волині», торгово-розважального центру ПортCity та у рамках року соціальних ініціатив «Тому, що не байдуже».

«Переможці» – це вражаючі фото, створені Олександром Мордерером і Тетяною Рубльовою, відеоарт з неймовірними кадрами зі знімального майданчика та спеціальний благодійний випуск журналу «VIVA! Переможці».

На величезних фотостінах – люди з необмеженими можливостями, ветерани АТО та параолімпійці, які втратили частини тіла, але не втратили сили духу! 15 історій про мужність та перемоги над собою, над болем, над обставинами.

Це герої, які загартовують дух і тренують тіло, вони не здаються перед труднощами, надихають і допомагають іншим», – наголосила ведуча.

У програмі презентації відбувся концерт за участю Арсена Мірзояна та відомих волинських гуртів. До слова, усі артисти долучились до благодійності й виступатимуть безкоштовно.

Вхід на захід був вільним, лише за бажанням люди мали змогу віддати на добре діло якусь суму грошей.

ПортCity запрошує усіх відвідати виставку, а також подякувати і допомогти разом герою-земляку Андрію Заню.

Переказати кошти на виготовлення спортивного протезу можна безпосередньо Андрію Заню. Картка ПриватБанку: 4149 4978 1548 6834.

Нагадаємо, що виставка діятиме до 26 жовтня на арені розваг GeneratorCity.

​Суму зібраних коштів під час «Переможців 2» оголосять по завершенню!

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter