У Луцьку молодь гратиме у «Брейн-ринг»

21 Вересня 2017
У Луцьку гратимуть у «Брейн-ринг».

V турнір на кубок Луцького міського голови між командами навчальних закладів міста на тему «Діяльність Луцького Хрестовоздвиженського братства – яскрава сторінка в історії Лучеська й Волині» відбудеться 27 вересня, повідомляють організатори - управління туризму та промоції міста.

Захід проводиться в рамках промоційної кампанії духовно-патріотичного спрямування «Я – Лучанин!» та приурочений до відзначення Всесвітнього дня туризму і з нагоди 400-річчя з часу заснування Луцького Хрестовоздвиженського братства.

Гра спрямована на популяризацію бренду Луцька серед студентської молоді, виховання любові і поваги до свого міста, виховання патріотизму, любові і гордості за рідне місто та країну, поваги до культурної спадщини свого народу, отримання і поширення позитивних знань про рідний край.

«Діяльність Луцького Хрестовоздвиженського братства – яскрава сторінка в історії Лучеська й Волині» – визначено головною темою цьогорічного заходу. Гра будe пізнавальна, насичена різноманітними фактами з історії і сучасності нашого міста, серед яких кожен знайде щось особливо цікаве для себе. Присутні матимуть нагоду не тільки вболівати за улюблену команду, а й взяти участь в розіграші призів для глядачів.

Команда-переможець «Брейн-рингу» отримає перехідний Кубок міського голови, а решта команд – дипломи та пам’ятні призи від Луцької міської ради.

Захід відбудеться в Палаці культури міста Луцька. Початок гри о 14.00. Вхід вільний.
0

Додати новий коментар