У Луцькому Клубі свідомого батьківства розповіли, як зберегти психологічне здоров’я дитини

10 жовтня 2016

Щорічно 10 жовтня у всьому світі відзначають День психічного здоров'я, метою якого є інформування населення про профілактику та лікування захворювань, пов'язаних із психікою людини. Як відомо, чимало психічних та психологічних проблем, які виникають у дорослому віці, є результатом тих чи інших моральних травм, отриманих у дитинстві. 

Коли у дитини болить рука, нога, горло – батьки б’ють на сполох і звертаються за медичною допомогою, лікують і мають видимий результат. А коли щось коїться незрозуміле з дитиною: чи то вона стала роздратованою, капризною, або навпаки – замкнутою, невпевненою – реакція батьків буває різною. Інколи кажуть: «минеться з віком», інколи зовсім не звертають уваги на своє дитя, а інколи втішають себе, що все нормально. Тонку матерію внутрішнього стану складно побачити наочно, а зрозуміти та розібратися з труднощами часто неможливо без сторонньої допомоги.
 
Дитину важливо чути і розуміти, розділяти її переживання, почуття. При навчанні – бути другом, цікавим співрозмовником, авторитетом, врівноваженою людиною, яка дарує ніжність, любов та тепло, в той же час встановлювати рамки і не допускати вседозволеності. Саме таки принципи були основою для розвитку дітей у Клубі свідомого батьківства «Бджілка Майя».Вихователі та педагоги Клубу залучають дітей до пізнання без примусу і покарань – легко, граючись, із задоволенням. У Клубі не прийнято казати: «Не плач, то ж нічого страшного не трапилось» або «Хлопчики не плачуть» або «Будеш вередувати – мама за тобою не прийде» – такі жорстокі примовки зовсім не втішають, а навпаки, посилюють страх дитини, залишаючи її на самоті зі своєю бідою.
 
У Клубі «Бджілка Майя» заспокоюють дитинку, розділяють і співпереживають з нею, пояснюють причини та наслідки, залучають до нового сучасного і дуже стрімко розвиваючого світу нових знань, а батькам дають зворотню правдиву інформацію, допомогу та підтримку. Тому кожного ранку дітки з задоволенням поспішають до «Бджілки», щоб провести ще один веселий та пізнавальний день, поділитися новинами та роздумами, провести час з користю та радістю!
 
Дружня родина «Бджілки Майї» для кожного віку дитини має своє унікальне запрошення, поєднуючи інтелектуальний, фізичний та психологічний розвиток:
 
– Заняття з мамами або татусями з 1 року;

– Міні садочок – ранкові та вечірні групи;

– Комплексні заняття з розвитку з 3 років;

– Англійська мова інтенсив;

– Інтелектуальна та психологічна підготовка до школи;

– Продовжений день для школярів;

– Художня та театральна студії;

– Ансамбль танцю, хореографія;

– Музика, вокал;

– Дитяча група Капоейри;

– Субота з «Бджілкою»;

– Адаптаційна група для малюків;

– Психологічна дитяча група;

– Консультації логопеда, психолога;

– Дитячі свята.

З любов’ю та турботою до дітей!

Адреса Клубу свідомого батьківства: місто Луцьк, вулиця Кравчука, 48 Б.

Телефони: (050)3712132, (067)9747997 

Сайт

Сторінка у Facebook

Сторінка у ВК 

+1
+5
-1

Коментарі

Дійсно дуже хороший клуб,ходили туди поки були малі,наш Олежик не хотів звідти йти

В руки цих професіоналів справді можна довірити свою дитинку. Дуже приємно і тепло у вас))

Ми дуже вимогливі батьки, обійшли всі клуби, які є в Луцьку, це дійсно самий хороший дитячий заклад.
Водимо туди двох своїх діток, обоє дуже задоволені. Дуже хороше відношення там до дітей і вони дійсно дуже правильно з дітками обходяться. Радує, що в Луцьку є такий сучасний заклад.

Ми відвідуємо Маленьку школу .І донечку,і мене все влаштовує.Дякую педагогам.

Додати новий коментар