У FigliMigli діти шили іграшки, аби допомогти одноліткам

19 Листопада 2017
У Луцьку четвертий рік поспіль проводять благодійну акцію «Тепла іграшка надії», аби зібрати кошти на лікування діток з онкологічними захворюваннями.

Перший майстер-клас, в рамках проекту, відбувся 18 листопада у дитячому розважальному центрі FigliMigli.

Чимало охочих відвідали перший благодійний майстер-клас в рамках акції «Тепла іграшка надії». Провела його майстриня Валентина Батіна, яка працює керівником гуртка «Сучасна вишивка хрестиком» у Палаці учнівської молоді.Виготовити іграшки-сердечка з фетру можна було у дитячому розважальному центрі FigliMigli. Вхід – благодійний внесок. Наступний майстер-клас відбудеться у неділю, 19 листопада. Організатори запрошують дітей та батьків приєднатися до благодійної акції та допомогти дітям з онкологічними захворюваннями. Майстерки відбуватимуться щовихідних до 3 грудня включно.

До слова, усі готові іграшки для акції можна приносити щодня з 10 до 22 години у дитячий розважальний центр FigliMigli. 9 грудня відбудеться святковий концерт вихованців Палацу учнівської молоді, а власне ярмарок, під час якого можна придбати іграшки триватиме два дні – 9 та 10 грудня. Усі виручені кошти перераховують Благодійному фонду «Стопрак», який допомагає діткам з онкологічними захворюваннями.


Довідково: Партнери проекту: ТРЦ ПортCity, дитячий розважальний центр FigliMigli, Палац учнівської молоді, Студія щастя «Кулька Булька».
0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter