Таємниця жовтих аркушів у Луцьку розкрита

22 Лютого 2017
Нещодавно у місті з’явилися підозрілі жовті аркуші із питаннями про космос, майбутнє та кінець планети. Без жодної контактної інформації. З підписом внизу аркуша «ДІЗНАЙТЕСЯ ВЖЕ ЦІЄЇ ВЕСНИ».



Поява цих аркушів наробила галасу у соціальних мережах. Імовірними авторами листівок користувачі соцмереж називали і відомих астрофізиків, і небезпечні спільноти на кшталт Синього Кита, і навіть свідків Єгови. Що ж насправді ховається за глобальними питаннями на жовтих аркушах міста? Ексклюзивний матеріал для своїх читачів підготував «Таблоїд Волині».




«Чому зорі світять?», «Яким буде кінець планети Земля?», «Чи є життя за межами Землі?», «Яким буде світ у 2100 році?», «Чому сперечаються наука і Бог?», «Природа простору і часу: коли все почалося?» - ось перелік питань, що привернули увагу лучан за останні кілька днів. Водночас, це далеко не всі питання, на які незабаром відповідатиме відомий український письменник Макс Кідрук.



За словами представників Мистецького об’єднання «стендаЛь», автор привезе до Луцька серію науково-популярних лекцій «Quantum», які відбуватимуться у місті з березня по вересень цього року. 7 лекцій із яскравими презентаціями та цікавими прикладами допоможуть учасникам краще зрозуміти природу всесвіту, познайомитися із новими здобутками сучасної фізики та з нового ракурсу побачити світ, у якому ми живемо.

«Суть ідеї проекту Quantum - популярно, легко й дохідливо, розказати все, що ми знаємо про сьогоднішній світ. Що таке Всесвіт? З чого він почався і чим закінчиться? Звідкіля ми знаємо, що йому 13,7 млрд. років? Врешті-решт, що таке саме життя?», - пояснює лектор.

Проект кидає виклик загальноприйнятим поглядам на сучасну науку, а також пропонує нову, ненудну та насичену форму викладання.



«Це лекції про речі, здавалося б, буденні і всім відомі, а насправді мало зрозумілі широкому загалу. У доступній манері Макс Кідрук пояснює закони фізики, явища астрономії, суть еволюції. Подібного проекту в Україні нема. Автор вміє популяризувати науку і зацікавлювати нею», - каже організатор лекцій, керівник мистецького об’єднання «стендаЛь» Ельвіра Яцута.

Перша лекція проекту відбудеться 21 березня, о 18.00 у Волинському обласному театрі ляльок. Детальніша інформація з’явиться незабаром.


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter