«Суперкубок Волині» з КВН поїхав у Хмельницький

12 Травня 2016
У Луцьку найсмішніші команди КВН розігрували «Суперкубок Волині».

Гра відбулася 11 травня у Палаці учнівської молоді.

Справжню хвилю гумору та хорошого настрою подарували команди, які приїхали до Луцька з інших областей. Переповнений зал глядачів активно підтримував учасників.

[caption]
Гра відбулася у Палаці учнівської молоді[/caption]

За почесний «Суперкубок Волині» змагалися три команди: добре відома волинській публіці перша суржикомовна команда «Отдихаєм вмєстє» з Хмельницького (переможці Ліги сміху «Південь», чемпіони ліги КВН «Волинь», учасники телевізійної Ліги сміху); одна з найдосвідченіших діючих команд КВН України «7'Я» з Чернігова (володарі «Кубку КВН України», учасники Ліги сміху, володарі «Кубку Любарта 2016»); команда зі столиці, яка представляє Національний авіаційний університет, «АГА» з Києва (переможці Ліги сміху «Центр», володарі «Зимового кубку Волині 2015»).

[caption]
За почесний «Суперкубок Волині» змагалися три команди[/caption]
[caption]
Перша суржикомовна команда «Отдихаєм вмєстє»[/caption]
[caption]
«АГА» з Києва [/caption]
[caption]
«7'Я» з Чернігова [/caption]

Незмінний ведучий вечора гумору – Андрій Зубенко.

Оцінювали «битву» жартівників: лідер луцької команди КВН «Акуна матата» Олена Довгалюк, ведучий «Ранку нової Волині» Михайло Кузьмич, шоу-мен Сергій Скулинець, лідер гурту «ФлайZZZа» Андрій Тимчук, керівник газети «Відомості.ua» Михайло Горщаль, редактори ліги КВН Волині Руслан Місюк та Василь Пилипюк.

[caption]
Член журі, шоу-мен Сергій Скулинець[/caption]
[caption]
Ведучий «Ранку нової Волині» Михайло Кузьмич[/caption]

Змагання складалися з п’ятьох конкурсів: «Візитка», «Розминка», «Відеоконкурс», «Капітанський стендап», «Музичне домашнє завдання».

Першими на сцену вийшла команда з Хмельницька «Отдихаєм вмєстє».

У конкурсі «Візитка» вони зауважили, що кожна середньостатистична хмельничанка за своє життя має 1-2 сексуальних партнерb… і 40-50 не дуже сексуальних. Порадували глядачів яскравими пародіями: дзвінок в службу підтримки Християнської церкви, найменші покупки на касі «Сільпо», курси пікапера та інші.Команда «АГА» з Києва відразу попередила: їх виступи завжди в кайф. Команда така ж в житті, як на сцені.

Показували пародіювання кішечки, а п’яний черепашка-ніндзя Донателло, який увірвався в піар-відділ компанії «Ферреро», додав глядачам хвилю позитиву. Також в конкурс «Домашнє завдання» хлопці залучили двох людей із залу, серед яких був член журі Михайло Кузьмич. Повністю імпровізована сцена розважила увесь зал та самих учасників. Шоу-мен наприкінці гри прокоментував: «Можу сказати із впевненістю, що цю гру я запам’ятаю назавжди».Команда з Чернігова «7'Я» зізналася, що саме 12 травня їхній команді виповнюється рівно 16 років, і це, звісно, не жарт. З цього приводу пожартували, що через два роки їм вже можна купувати «бухло». Веселі пісенькі «двох відморозків», трагікомічна пісенька про анаболіки, пісенька про нелегку жіночу долю добряче розважила публіку.

«А спонсором нашого виступу є Луцьке управління статистики, за їхніми даними, кожна друга Людмила та Вікторія заміжня за директором перукарні», - жартувала «7'Я» .«Як кажуть сміх – то здоров’я, відповідно за останніх пару годин, ми добряче підправили своє здоров’я. Хочеться, щоб ваше хобі стало рано чи пізно вашою професією, щоб ви отримували не тільки задоволення, але й матеріальні моменти, які би годували ваші сім’ї», - прокоментував наприкінці виступи команд лідер гурту «ФЛАЙZZZА» Андрій Тимчук.

[caption]
Лідер гурту «ФлайZZZа» Андрій Тимчук[/caption]

Лідер луцької команди КВН «Акуна матата» Олена Довгалюк подякувала за феєричний вечір та сказала кілька слів окремо про кожну команду:

«АГА» з Києва – відеоконкурс, це просто щось суперове. Стендап надзвичайний, поєднання таких елементів, воно дійсно варте того. Імпровізація з глядачем, це дуже така тонка робота, вміти правильно вибрати глядача. Цей жанр вам найбільше вдається.

Команда «7'Я» з Чернігова, звичайно, 16 років в КВН, це просто бомбезно. Шалена кількість матеріалу, яка напрацьована за скільки часу.

«Отдихаєм вмєстє» з Хмельницька, нарешті, я дочекалася, коли вони нарешті дійшли до фіналу. Той незабутній елемент Волині, який завезете сьогодні з собою, – нарешті я до цього дожила», - сказала Олена.

Отож, фінальний підсумок битви КВН оголосив керівник ліги КВН «Волинь», голова громадської організації «Volfest» Валерій Пельц. Лауреатами «Суперкубку Волині» стали команди КВН «7'Я» з Чернігова та «АГА» з Києва.

А «Суперкубок Волині» завоювала команда «Отдихаєм вмєстє» з Хмельницького.
0

Читати ще

Коментарі

Анонім

«Отдихаєм вмєстє» дійсно були

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter