Співак із Луцька претендує на звання найкрасивішого чоловіка України

06 грудня 2017

Популярного співака з Луцька Дмитра Монатика номінували на премию "Viva! Найкрасивіші люди України 2018".

X ювілейна церемонія відбудеться 2 лютого 2018 року.

Щорічна номінація «Viva! Найкрасивіші» була ініційована журналом про відомих людей «Viva!» у 2005 році. У рамках цієї грандіозної події будуть названі імена людей, що творять красу життя в Україні за версією читачів журналу Viva! та сайту viva.ua. 

Серед номінантів - і Monatik.

Як зазначають організатори премії, 2017-й рік став іще одним роком тріумфу для мультиінструменталіста.

"Серію аншлагових концертів по всій країні завершив безпрецедентний за ступенем успішності й резонансу, грандіозний сольний концерт у столичному Палаці Спорту «Вітамін D». 10-тисячна арена, яка хором виконувала хіти свого кумира - чи це не головна нагорода за працелюбність і талант? Із телебаченням у Дмитра теж все складається більш, ніж успішно: він, як і раніше, сидить у червоному кріслі проекту «Голос. Діти», в яке пересів із суддівського крісла проекту «Танці з зірками». І телеглядачі, й учасники відзначають незмінну доброзичливість і терпимість артиста по відношенню до конкурсантів. Аксіома: людина, щаслива в особистому житті, ділиться своїм щастям з іншими. А з особистим у Монатика все склалося: дружина і двоє синів", - йдеться в описі. 

Проголосувати за лучанина можна за посиланням.


 

+1
+2
-1

Коментарі

оцей жидопігмей претендент? скільки він хабаря відвалив за це?

такі коменти зазвичай пишуть люди, які нічого не добились в цьому житті, все що вони можуть, обзивати та критикувати

велике досягнення=вдягати шмотки з секонда і співати попсовий брєд сивої кобили

Правильно! Підписуйся моїм ніком, так ми їх усіх зіб'єм з пантелику.

Який сайт така і тусовка одні бамбулятори

Все , якщо вже це метрове чудо стає номінантом на найкрасивішого чоловіка України ,то це суспільство насправді хронічно хворе ...

Все , якщо вже це метрове чудо стає номінантом на найкрасивішого чоловіка України ,то це суспільство насправді хронічно хворе ...

Мене шокують наші люди! Ви такі заздрісні і злі, що аж страшно стає жити у світі! Щоб мали підтримати людину з рідної Волині, то ви пишете всяку маячню! Не заздріть, радійте що ми маємо таких хороших і талановитих Волинян!

Додати новий коментар