Скільки коштує зробити логотип в Луцьку

23 Жовтня 2015
Розробка вдалого логотипу для успіху Вашого підприємства сьогодні має не менш важливе значення, ніж якісна рекламна кампанія та продуктивна маркетингова стратегія.

Куди ж найкраще звернутись луцьким підприємцям, які хочуть замовити розробку логотипу та виготовлення брендбуку? Журналісти «Таблоїда Волині» провели відповідне дослідження та взнали розцінки на послуги місцевих дизайн-студій.

На електронну пошту кожної студії ми надіслали повідомлення з такими питаннями:
  1. Скільки буде коштувати розробка кольорового логотипу?
  2. Скільки буде коштувати брендбук?
  3. Скільки часу займе виготовлення?
До кінця робочого дня відповідь на електронну адресу надійшла лише від трьох з них: vizytka.lutsk.ua (відповіли першими, протягом півгодини), webmaestro.com.ua та студії «Акула». Решту надавачів послуг довелось опитувати в телефонному режимі.Найкращі умови пропонує поліграфічна фірма «Коллаж»: розробка логотипу в них коштує від 300 до 1000 грн, за виготовлення брендбуку потрібно буде викласти від 1000 грн, термін виконання робіт – до одного тижня.

800 гривень за 5 варіантів логотипу просять на сайті vizytka.lutsk.ua. Виготовлення брендбуку тут обійдеться мінімум в 100 у.о. Про термін виконання робіт делікатно промовчали.

Приблизно такі ж розцінки і на студії реклами «24х24» – від 35 у.о., але брендбуки тут не роблять. Взагалі, ніхто, окрім вищезазначених респондентів, не взявся за його виготовлення.

На студії «Акула» розробка логотипу (від 3 до 5 варіантів) коштуватиме вже від 55 у.о. Майже вдвічі вищі ціни на сайті webmaestro.com.ua – від 2000 грн. Але термін виконання робіт тут мінімальний – до 5 днів.

Найгірші умови запропонували на дизайн-студїя «Графін»: вартість розробки логотипу – від 4000 грн, термін виконання робіт – від 2 тижнів.

У веб-студії «Трек» на дзвінки не відповідають, а з іншими взагалі цікава ситуація: контактні номери, вказані на сайтах веб-студій «Терен», «Мінімал» та «Vybor+», насправді належать приватним особам, які не мають ніякого відношення до дизайну.

Автор: Володимир ГРИБ
0

Читати ще

Коментарі

Володимир Гриб

Сьогодні надійшла відповідь

РЕКЛАМНЕ АГЕНСТВО "ТРИЕРА"

На електронну пошту КОЖНОЇ

Анонім

Ахаха! Логотип за 50 баксів!

Анонім

Журналісти ви з лісу

Анонім

Володимир Гриб сором таким

Анонім

Зірочку в заголовку поставте

Володимир Гриб

Були опитані ті 10 студій

Лена

Краще звертатись до

Борис

Справді однобокий погляд. Для

Партизанка

Порівнювати роботу "Колажа"

Наталі

Володя, більше не пиши

Додати новий коментар