Скільки коштує зробити логотип в Луцьку

23 жовтня 2015

Розробка вдалого логотипу для успіху Вашого підприємства сьогодні має не менш важливе значення, ніж якісна рекламна кампанія та продуктивна маркетингова стратегія.

Куди ж найкраще звернутись луцьким підприємцям, які хочуть замовити розробку логотипу та виготовлення брендбуку? Журналісти «Таблоїда Волині» провели відповідне дослідження та взнали розцінки на послуги місцевих дизайн-студій.

На електронну пошту кожної студії ми надіслали повідомлення з такими питаннями:

  1. Скільки буде коштувати розробка кольорового логотипу?
  2. Скільки буде коштувати брендбук?
  3. Скільки часу займе виготовлення?

До кінця робочого дня відповідь на електронну адресу надійшла лише від трьох з них: vizytka.lutsk.ua (відповіли першими, протягом півгодини), webmaestro.com.ua та студії «Акула». Решту надавачів послуг довелось опитувати в телефонному режимі.

Найкращі умови пропонує поліграфічна фірма «Коллаж»: розробка логотипу в них коштує від 300 до 1000 грн, за виготовлення брендбуку потрібно буде викласти від 1000 грн, термін виконання робіт – до одного тижня.

800 гривень за 5 варіантів логотипу просять на сайті vizytka.lutsk.ua. Виготовлення  брендбуку тут обійдеться мінімум в 100 у.о. Про термін виконання робіт делікатно промовчали.

Приблизно такі ж розцінки і на студії реклами «24х24» – від 35 у.о., але брендбуки  тут не роблять. Взагалі, ніхто, окрім вищезазначених респондентів, не взявся за його виготовлення.

На студії «Акула» розробка логотипу (від 3 до 5 варіантів) коштуватиме вже від 55 у.о. Майже вдвічі вищі ціни на сайті webmaestro.com.ua – від 2000 грн. Але термін виконання робіт тут мінімальний – до 5 днів.

Найгірші умови запропонували на дизайн-студїя «Графін»: вартість розробки логотипу – від 4000 грн, термін виконання робіт – від 2 тижнів.

У веб-студії «Трек» на дзвінки не відповідають, а з іншими взагалі цікава ситуація: контактні номери, вказані на сайтах веб-студій «Терен», «Мінімал» та «Vybor+», насправді належать приватним особам, які не мають ніякого відношення до дизайну.

Автор: Володимир ГРИБ

+1
-9
-1

Коментарі

Сьогодні надійшла відповідь від ресурсу webstudio.in.ua - до 31 жовтня в них акція: розробка логотипу коштує 400 грн

На електронну пошту КОЖНОЇ СТУДІЇ ми надіслали повідомлення з такими питаннями.......
а на РА "ТРИЕРУ" ТАК І НЕ ДЗВОНИЛИ і НІЧОГО НЕ НАДСИЛАЛИ.оце і провели відповідне дослідження. ПРАЦЮЙТЕ КРАЩЕ, Журналісти «Таблоїда Волині».

Ахаха! Логотип за 50 баксів! Дайте 2!

Журналісти ви з лісу вискочили , Графін студія яка розробляє дизайн для великого бізнесу Луцька і не тільки, там працюють професіонали ! І доречі де інші дизайн студії??? Однобокий опис як не будь , готуйте нормальний матеріал, а не чорті шо!

Володимир Гриб сором таким журналістам! Фігню пишете

Зірочку в заголовку поставте - писаки

Були опитані ті 10 студій міста Луцька, інтернет-ресурси яких знайшов Google.
Представникам "Тріери" та інших студій, які не попали в опитування, раджу попрацювати над тим, щоб підвищити рейтинг Ваших сторінок в пошукових системах.

Краще звертатись до дизайнерів фрілансерів. Мені розробила логотип Вікторія Русин. Шикарно, стильно і недорого.

Справді однобокий погляд. Для того щоб робити подібні дослідження, потрібно орієнтуватися що Ви отримаєте взамін за ці кошти. Це все одно, що сказати: «Вася продає ковбасу за 30, а Пєтя — за 130 і треба купувати у Васі». Хоча насправді Вася продає ліверну ковбасу, а Пєтя — вищого ґатунку. Вибачте, але автор профан в цій справі, ну, і, по ходу, в плані граматики теж.

Порівнювати роботу "Колажа" та "Графіна", те саме, що порівнювати Таврію з BMW ))) Ну да, BMW "запропонують найгірші умови на автомобіль" (С) )))

Володя, більше не пиши подібних дурниць.

Володя, Володя - не верь погоде.
Не верь туманам и дождям.

Додати новий коментар