Скільки коштує зробити логотип в Луцьку

23 Жовтня 2015
Розробка вдалого логотипу для успіху Вашого підприємства сьогодні має не менш важливе значення, ніж якісна рекламна кампанія та продуктивна маркетингова стратегія.

Куди ж найкраще звернутись луцьким підприємцям, які хочуть замовити розробку логотипу та виготовлення брендбуку? Журналісти «Таблоїда Волині» провели відповідне дослідження та взнали розцінки на послуги місцевих дизайн-студій.

На електронну пошту кожної студії ми надіслали повідомлення з такими питаннями:
  1. Скільки буде коштувати розробка кольорового логотипу?
  2. Скільки буде коштувати брендбук?
  3. Скільки часу займе виготовлення?
До кінця робочого дня відповідь на електронну адресу надійшла лише від трьох з них: vizytka.lutsk.ua (відповіли першими, протягом півгодини), webmaestro.com.ua та студії «Акула». Решту надавачів послуг довелось опитувати в телефонному режимі.Найкращі умови пропонує поліграфічна фірма «Коллаж»: розробка логотипу в них коштує від 300 до 1000 грн, за виготовлення брендбуку потрібно буде викласти від 1000 грн, термін виконання робіт – до одного тижня.

800 гривень за 5 варіантів логотипу просять на сайті vizytka.lutsk.ua. Виготовлення брендбуку тут обійдеться мінімум в 100 у.о. Про термін виконання робіт делікатно промовчали.

Приблизно такі ж розцінки і на студії реклами «24х24» – від 35 у.о., але брендбуки тут не роблять. Взагалі, ніхто, окрім вищезазначених респондентів, не взявся за його виготовлення.

На студії «Акула» розробка логотипу (від 3 до 5 варіантів) коштуватиме вже від 55 у.о. Майже вдвічі вищі ціни на сайті webmaestro.com.ua – від 2000 грн. Але термін виконання робіт тут мінімальний – до 5 днів.

Найгірші умови запропонували на дизайн-студїя «Графін»: вартість розробки логотипу – від 4000 грн, термін виконання робіт – від 2 тижнів.

У веб-студії «Трек» на дзвінки не відповідають, а з іншими взагалі цікава ситуація: контактні номери, вказані на сайтах веб-студій «Терен», «Мінімал» та «Vybor+», насправді належать приватним особам, які не мають ніякого відношення до дизайну.

Автор: Володимир ГРИБ
0

Читати ще

Коментарі

Володимир Гриб

Сьогодні надійшла відповідь

РЕКЛАМНЕ АГЕНСТВО "ТРИЕРА"

На електронну пошту КОЖНОЇ

Анонім

Ахаха! Логотип за 50 баксів!

Анонім

Журналісти ви з лісу

Анонім

Володимир Гриб сором таким

Анонім

Зірочку в заголовку поставте

Володимир Гриб

Були опитані ті 10 студій

Лена

Краще звертатись до

Борис

Справді однобокий погляд. Для

Партизанка

Порівнювати роботу "Колажа"

Наталі

Володя, більше не пиши

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter