Школярів та студентів запрошують відвідати виставку «Переможці 2»

25 Жовтня 2017
У торгово-розважальному центрі ПортCity 21 жовтня презентували мультимедійний проект «Переможці 2» під кураторством Соломії Вітвіцької. Школярів та студентів запрошують познайомитися з неймовірними історіями сили духу.

Переможці – це герої АТО, які на війні втратили свої кінцівки, але не втратили духу. На спортивних протезах вони беруть участь у міжнародних спортивних змаганнях виборюючи нагороди для України.

Унікальний проект під патронатом благодійного фонду Степана Івахіва «Патріоти Волині» привезли й до Луцька. Переглянути експозицію з вражаючими історіями мужності можна на арені розваг GeneratorCity (2 поверх ТРЦ ПортCity) до 26 жовтня.

Організатори запрошують на екскурсії студентів та школярів, аби вони мали змогу більше дізнатися про тих, хто захищав нас на Східних териконах.

Також триває збір коштів на спортивний протез нашому краянину Андрію Заню. Допомогти можна безпосередньо герою, картка ПриватБанку: 4149 4978 1548 6834, або ж кинути гроші у скриньки, які знаходяться на виставці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ​У ЛУЦЬКУ ПРЕЗЕНТУВАЛИ ГРАНДІОЗНИЙ ПРОЕКТ «ПЕРЕМОЖЦІ-2». ФОТО


0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter