Що купити у День Незалежності на літературному ярмарку в центрі Луцька

24 Серпня 2017
У центрі Луцька на проспекті Волі стартував святковий книжковий ярмарок, що продовжуватиметься до 25 серпня включно. На ньому представлені продукти книгарень «Освіта», «Руніка», «Лелія», «Планета» та мистецького об’єднання «СтендаЛь».

Як повідомляє Район.Луцьк, на ярмарку можна придбати універсальну літературу: і дитячу, і навчальну, і розважальну, історичну та багато іншої.
«Освіта» та «Руніка» пропонують лучанам придбати історичні книги Василя Шкляра («Троща», «Чорний ворон»), різноманітні «Кобзарі», народознавчі книги, історичні романи про Сагайдачного, Довбуша, книги українських класиків (Нечуя-Левицького, Коцюбинського), також пропонують дитячі розмальовки на патріотичну тематику, казки про Україну.


«У нас представлені книги лише українських видавництв, адже ми патріоти. Книжкової продукції купують у нас багато. Навіть є гості міста, які хочуть придбати щось про нашу Волинь», – зазначила директорка книгарні «Освіта» Оксана Грінченко.

Керівник мистецького об'єднання «СтендаЛь» Ельвіра Яцута радить лучанам із сучасної літератури придбати «Саудеде» Андрія Любки та «Комо» Срджана Валяревича.

«З дитячої літератури раджу трилогію про хлопчика Джорджа, який досліджує космос. Книга написана доступно та є інформативною для дітей. Автори Люсі та Стівен Гокінґи. З історичної літератури варто придбати «Цісар Америки» Мартіна Поллака. А з брендових речей пропоную роман «Хлопчик у смугастій піжамі» та соціальний арт-проект «Parasol», – додала керівник.Виконувач обов’язків директора книгарні «Лелія» Ніна Ковальчук радить закупити на ярмарку пізнавальну, дитячу, розвиваючу літературу для дітей. Також рекомендує фантастику та поезію.

Продавець книгарні «Планета» Інна Строгалова рекомендує в основному навчальну літературу, історичну. Зокрема, збірку творів Шевченка, «Замки та фортеці України», можна також знайти літературу про українське козацтво, про життя князів Острозьких та інше.

До слова, всі бібліотеки та книгарні Луцька пропонують лучанам взяти участь у Всеукраїнській акції «Бібліотека українського воїна». Зібрані книги передадуть військовим у зону АТО. Отож, долучайтеся до акції.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]
0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter