​Різдвяний фестиваль у Луцьку. День другий

15 Січня 2018
Текст і фото: Юлія ФІЛІРОВСЬКА

У місті відбувся Міжнародний етнофестиваль «Різдво у Луцьку». Незважаючи на мороз, протягом двох днів фестиваль відвідали сотні лучан та гостей міста.

У перший день фестивалю, який уже всьоме пройшов у Луцьку, на сцені фестивалю виступали колективи Польщі, Білорусі, Литви та України, а також вихованці загальноосвітніх та музичних шкіл міста. У неділю ж гостей тішили виступи фольклорних колективів Волині та з-за кордону. В облмуздрамтеатрі також відбулося святково-обрядове різдвяне дійство«Три празники в гості», а в Палаці культури – гала-концерт фіналістів дитячого пісенного конкурсу «Зимова казка».

Ввечері громадська акція «Спільна коляда» об’єднала всіх на головній сцені на Театральній площі міста. Щедруючи та колядуючи, виконавці не забули і тих, хто віддав життя за незалежність України, і виконали зворушливу композицію.


До святкування Різдва у Луцьку долучилися також представники міської та обласної влади і духовенство, які побажали миру та єднання Україні і разом виконали коляду «Нова радість стала».

Завершився міжнародний етнофестиваль різдвяним віншуванням та концертом відомого українського музиканта Олега Скрипки у супроводі LeGrandOrchestra. Окрім традиційних щедрівок та колядок, спеціальні гості свята виконали також і відомі композиції «Галю приходь», «Їхали козаки», «Горіла сосна», «Весна», «Країна мрій» та інші.0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter