Радимо почитати: у свіжому випуск тижневика «Сім’я і Дім» – про волинську подругу Фіделя Кастро

08 Грудня 2016
Купуйте свіжий випуск тижневика «Сім’я і Дім» від 8 грудня!

[caption]
Також на прилавках вже з’явився «Сімейний порадник»[/caption]

Нещодавно помер Фідель Кастро, лідер кубинської революції, і у далекому від берегів Карибського моря Володимирі-Волинському заплакала українська жінка Марія, обіймаючи черепаху, подаровану Команданте у 1982 році – на згадку про стрів Свободи. Матеріал про подругу Фіделя Кастро – тема номера.

Тим часом боєць «Азову» з Нововолинська Олексій Буторін випадково потрапив у кліп Антіна Мухарського «Балада про АТО».

Читайте також репортажі, як мер Ковеля проводив журналістам екскурсію містом і чим славиться тамтешнє медичне об’єднання.

У селі Журнавники на Горохівщині археологи провели розвідкові дослідження і виявили невідомі досі поховання вояків угорської армії. Які ще історичні скарбниці відкрили науковці – читайте на сторінці «Місцини». Там же дізнаєтеся, про село Іванчиці Рожищенського району, де був парк закладений відомим ірландським ботаніком Діонісієм Міклером, про Прибузьке лісництво, де встановили відеокамери біля годівниць диких звірів, і про нові туристичні стежки для велопрогулянок у зоологічному заказнику «Зубр».

На сторінці «Діти» читайте про юного винахідника з Луцька, який змайстрував робота-пилососа з підручних матеріалів і переміг зі своїм винаходом на всеукраїнському конкурсі.

Традиційно у номері новини Волині, програма телепередач, рецепти, кросворд, гороскоп, прогноз погоди і багато приватних оголошень.

Купуйте! Передплачуйте! Не пропустіть!

0

Читати ще

Додати новий коментар