Радимо почитати: свіжий випуск тижневика «Сім’я і дім»

08 Вересня 2017
Свіжий випуск тижневика «Сім’я і дім» уже чекає своїх читачів.

Зі сторінок газети ви дізнаєтеся про відому волинську бабусю Степаниду Цвіт, яка запевняє: життя прекрасне у будь-якому віці, змінюватися не пізно і на пенсії. Жінка фарбує волосся в рожевий, підкорює танцмайданчики і спортивні зали, щоранку медитує та навіть уміє лікувати руками. Степанида Цвіт власним прикладом запевняє: не варто, мов вогню, боятися старості.

Про Володимир-Волинський напишуть роман. Письменник Сергій Синюк кілька днів провів у цьому місті, щоб надихнутися тутешньою атмосферою й створити пригодницько-краєзнавчий роман. Яким буде твір, дізнавайтеся зі сторінок тижневика.

Святослав Савчук із села Кременець Рожищенського району розповів про перебування в Іловайському котлі. «Відчуття було таке, що навіть якби звідти біг додому, то не захекався би», - пригадує солдат події трирічної давнини. Розмову з бійцем читайте на сторінках газети.

Для волинян побільшало безплатних медикаментів. Як змінився перелік ліків, вартість яких повністю або частково компенсує держава, та як отримати пільгові препарати, дізнавайтеся з тижневика.

Луцька студентка Юлія Фінковська вивчає білоруську і вже навіть пише нею поезії. Як дівчина відкрила для себе «мову птахів», читайте в газеті.
Також у номері – найважливіші на Волині новини політики, економіки, культури, яскраві спортивні репортажі, програма телепередач та ще чимало інших корисностей.

Купуйте! Читайте! Не пропустіть!0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter