Радимо почитати: свіжий випуск тижневика «Сім’я і дім»

20 Квітня 2017
Зі сторінок газети ви дізнаєтеся про завзяту мандрівницю Христину Лесюк із Луцька. Життєве правило дівчини звучить так: «Поки нема чоловіка, дітей і тридцяти років, треба подорожувати». У свої 26 років дівчина об’їздила всю Україну, милувалася акрополями Греції, засмагала на пляжах Таїланду, здіймалася на Ейфелеву вежу в Парижі, годувала завше голодних чайок на узбережжі Індійського океану. А нині живе і трудиться в Китаї, відкладаючи гроші на нові подорожі. Жодної копійки не взяла в батьків – усі мандри оплачує з власної зарплати. Як Христині вдається поєднувати роботу з відпочинком, дізнавайтеся зі сторінок газети.

За допомогу упівцям Катерина Дубовик отримала 25 років таборів в Іркутській області. Каторжанка тіснилася в бараці із 75 ув’язненими, важко працювала й недоїдала. Але, попри всі труднощі, «на коліна не стала». Сьогодні 84-річна жителька невеликого волинського села Ощів, що у Горохівському районі, Катерина Дубовик зовсім не шкодує, що колись не побоялася відкрито боротися за волю України.

Сьогодні про зниклі Поричани поблизу Каменя-Каширського нагадує лише одинока сосна. Поліський хутір знищила радянська влада. Нинішній новозбудований житловий масив також має однойменну назву, але це вже інші Поричани. Про історію зниклого поселення читайте на сторінках видання.

Уродженка Луцька акторка Юлія Максименко добре знана в столиці. Знімається в телесеріалах, дійшла до півфіналу телешоу «Україна має талант-2», пародіює голоси відомих жінок-політиків і телезірок у гумористичному мультиплікаційному серіалі «Казкова Русь». Однак її справжня пристрасть – театр. Юлія – унікальна акторка, бо грає ролі у п’єсах власного авторства. Актриса-драматург привезе 28 квітня до Луцька свіжу п’єсу, яку почасти списала із власного життя.

Також у номері – найважливіші на Волині новини політики, економіки, культури, яскраві спортивні репортажі, програма телепередач та ще чимало інших корисностей.

Купуйте! Читайте! Не пропустіть!
0

Читати ще

Додати новий коментар