Придбати квартиру в Луцьку та Ковелі буде дешевше, ніж орендувати

11 жовтня 2017

Нове житло для мешканців цих волинських міст відтепер стало ще доступнішим. Завдяки  спільній  програмі кредитування будівельної компанії «Інвестор» та ПАТ «Кредобанк», квартиру у новобудові можна придбати в іпотеку під 10%. Оприлюднили цей проект на прес-конференції, яка відбулася у Луцьку 10 жовтня.

Директор Будівельної компанії «Інвестор» Андрій Разумовський та регіональний директор ПАТ «Кредобанк» Катерина Фурманюк розповіли присутнім про спеціальні умови іпотечного кредитування, яке відтепер стає більш доступним і простим.

З жовтня 2017 року «Інвестор» та «Кредобанк» пропонують придбати житло в кредит за акційною відсотковою ставкою. Лише для клієнтів Будівельної компанії діють спеціальні умови кредитування:

доступний місячний платіж – від 3 500 гривень;

у перший рік виплат акційна відсоткова ставка – 10%;

перший внесок – від 30% від загальної вартості;

простий пакет документів;

термін кредитування – від 5 до 20 років;

можливе дострокове погашення кредиту.

Андрій Разумовський пояснив, що оренда житла у Луцьку сьогодні є надто дорогою. До прикладу, винаймати хоча б однокімнатну квартиру в центрі Луцька вартуватиме до п’яти тисяч гривень. Компанія-забудовник разом із «Кредобанком» пропонує уже за власне житло щомісячно сплачувати від 3500 гривень.

 Андрій Разумовський Андрій Разумовський

Усі кредити видаються у національній валюті. Ставка – фіксована, тому не залежить від інфляційний процесів.  Це означає, що, не зважаючи на економічну ситуацію в країні, ніяких додаткових надбавок чи переплат покупцю не нараховуватимуть.

Як зауважила Катерина Фурманюк, в середньому люди погашають кредит протягом п’яти-семи років. Навіть, якщо іпотека взята на 10 чи 20 років, за дострокову виплату кредиту, банк також не стягує додаткових відсотків. Це регламентовано законом України.

 Катерина Фурманюк Катерина Фурманюк

Андрій Розумовський розповів ще й про сюрпризи, які чекатимуть на потенційних власників житла від «Інвестора». У ЖК «Супернова» розпочалася суперакція – 5 двокімнатних квартир можна придбати за ціною 740 тисяч гривень.Також «Інвестор» пропонує безвідсоткове відтермінування виплати за житло площею від 80 метрів квадратних. Якщо покупець вносить 50% від вартості квартири одразу, то на виплату іншої частини йому дається рік, а то й два. Забудовник намагається дослухатися до потреб кожного та підібрати найоптимальніший варіант, який гарантував би мешканцю максимальний комфорт та впевненість у вдалій житловій інвестиції.

«Інвестор» – прогресивна компанія, яка за 2-3 роки є лідером ринку в будівництві сучасного житла. Їхні квартири та таунхауси яскраві неординарні, модернові, прогресивні…», – пояснила вибір конкретного забудовника Катерина Фурманюк.

За спеціальними умовами кредитування можна придбати квартири у житлових комплексах «Супернова» (Луцьк), «Юпітер» (Луцьк) та «Парковий Квартал» (Ковель).

Для оформлення кредиту на квартиру необхідно мати наступні документи:

паспорт громадянина України;

ідентифікаційний код;

довідка про офіційні доходи.

Якщо квартиру у кредит купує подружжя, то такий пакет документів потрібен від обох, а також свідоцтво про шлюб. Братиметься до уваги сукупний дохід сім’ї. Якщо ж купує квартиру молода людина, то можливий варіант, що батьки стануть поручителями.
 
Додаткову інформацію щодо умов придбання квартир можна отримати у відділі продажів на вул. Коперника, 13в, або ж за телефоном: (096) 030 20 10.

Дізнатися  детальніше про іпотечну програму можна у відділеннях «Кредобанку» на проспектів Волі, 42, вул. Кривий Вал 31 та Лесі Українки 28а, або ж за телефоном: 0 (332)77 65 11; (050) 506-43-49.

 

+1
+1
-1

Додати новий коментар