Презентували короткометражку про відомих вуличних художників із Луцька

25 Травня 2017
Луцький режисер Станіслав Будь опублікував короткометражний фільм «У Пошуку Тиші», в якій розповідається про луцьких митців Сергія Радкевича, Андрія Присяжнюка, Сергія Торбінова та Андрія Калькова.

Відео з’явилося на його YouTube-каналі.

Це стрічка у стилі арт-хаус, тому в ній немає спецефектів чи ідеальної акторської гри, тут потрібно читати між рядків і проникатись атмосферою.

Як розповів «Таблоїду Волині» Станіслав, це великий український мистецький проект, до якого він долучився маленьким кіно.

«Воно може передати лиш деякі моменти, крихти того великого процесу, але, я сподіваюсь, що через якісь емоційні струни мого сприйняття кожен зможе відчути той посил, який заклали митці, головні герої цього фільму», - каже режисер.

«Ви повинні знайти мир в собі, і тоді ви зможете побачити свою долю!» – це головна ідея цього фільму. Відшукати себе можна лиже в тиші, лише залишившись один на один із собою.

«Я неймовірно радію, що саме у нас в Луцьку є такі митці як Сергій Радкевич, Андрій Присяжнюк, Сергій Торбінов, Андрій Кальков, роботи яких , я впевнений, ви неодноразово бачили на вулицях нашого міста, а зараз маєте можливість зрозуміти що вони хочуть ним сказати. Спробуйте відчути цей посил...», - зазначив Станіслав Будь

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter