​PremierCity запрошує на прем’єру фільму «Кіборги»

05 Грудня 2017
7 грудня в прокат виходить довгоочікуваний український фільм про незламність сили духу наших захисників – «Кіборги».

Не зважаючи на те, що у Луцьку не передбачено допрем’єрного показу фільму у PremierCity, спільно з волонтерським рухом «Меценати для солдата» та ТРЦ ПортCity, знайшли можливість запросити півсотні військових та членів їх родин, які безпосередньо захищали летовище, на прем’єру.

Кількість місць – обмежена, тож захисники Донецького аеропорту можуть зареєструватися у керівника волонтерського руху «Меценати для солдата» Руслана Теліпського. Захід розпочнеться 7 грудня о 18:30 у кінотеатрі PremierCity. Перед початком кіноперегляду фільму голова Волинської обласної державної адміністрації Володимир Гунчик виступить з вітальним словом, а також вручить нагороди захисникам.

Протягом усього прокату фільму в PremierCity для військовослужбовців, учасників АТО та їх родин й курсантів діятиме пільгова ціна на перегляд фільму «Кіборги», яка становитиме 30 гривень. Знижка надається за наявності документів, що підтверджують статус.

Довідково: «Кіборги» - це один з найочікуваніших українських фільмів 2017 року, адже події розгортаються саме на нашій батьківщині, а історія, що стала тлом для фільму – це відчайдушна боротьба чоловіків за державу. Понад двісті днів військові мужньо тримали оборону Донецького аеропорту й змусили навіть ворога захоплюватися героїзмом та самовідданістю рідній землі.
0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter