ПортCity запрошує лучан на забіг Миколаїв

14 Грудня 2017
ТРЦ ПортCity та спортивний клуб «Лучеськ» за підтримки компанії «Дмитрук» та гіпермаркету «Там Там» вдруге організовують забіг святих Миколаїв.

Захід відбудеться 17 грудня, а усі зібрані кошти передадуть у навчально-реабілітаційний центр (колишня школа №8), де навчаються дітки з особливими потребами.

Вже у неділю, 17 грудня, сотні волинян стартуватимуть на святковому забігові, що відбудеться у ПортCity. Усіх охочих цікаво й весело провести час, а заразом долучитися до благодійності запрошують на 11 годину до торгово-розважального центру для реєстрації.

Під час забігу дорослі та діти подолають дистанції у 7 км, 2 км, 500 м, 200 м та 100 м. Діти, що братимуть участь у повноцінних тематичних новорічних костюмах гарантовано отримають подарунок.

Окрім того, діятиме безпрограшна лотерея. Партнер проекту магазин «Фокстрот» дарує неймовірно багато призів. Учасники можуть виграти: праски, мультиварки, блендери, міксери, чайники та плойки. Також подарунки чекають й від магазину «АЛЛО», зокрема, один щасливець отримає гіроборд! Переможці забігу отримають грошові сертифікати.

Учасники допускаються до Змагання за умови належної і своєчасної реєстрації.

Реєстрація можлива в режимі on-line на сайті. Кількість місць – обмежена.
0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter