Популярний блогер допоміг знайти музичні інструменти для школи на Волині

06 Грудня 2016
Популярний блогер родом з Волині Олександр Барабошко вирішив допомогти музичній школі у Локачах. У соцмережах, де він відомий як Krus Krus, опублікував пост із проханням допомогти знайти музичні інструменти для дітей.

Через кілька днів на його заклик відгукнулося багато охочих, які почали передавати інструменти в школу, про це хлопець написав у своєму блозі.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: БЛОГЕР ЗА ТРИ ГОДИНИ ЗНАЙШОВ ДЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ШКОЛИ ФЛЕЙТУ, БАС-ГІТАРУ, ДВА БАЯНИ Й КІЛЬКА ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ

Так, ведуча популярного радіо Kiss FM Аня Арфєєва подарувала флейту, на якій сама вчилась грати. А вже через кілька днів Роман Шутак презентував свою трубу:Ярик Скоробогач передав свій саксофон, який неодноразово йому пропонували продати:Іван Моторний просто взяв контакти і напряму відправив шикарний кларнет.На опублікований рахунок сумарно зайшло 7776,89 грн.Для того, щоб ефективно потратити зібрану суму, блогер Krus написав однокласнику Василю Юхимюку, щоб той вибрав необхідний інструмент. Одразу на нові не звертали уваги, бо нові або китайські, або сума дійсно захмарна. Обрана труба Yamaha YTR-2320S Japan коштувала 350$."Я зізвонився з власником, збив ціну до 9 тисяч грн, як і обіцяв, сам добавив до зібраних коштів, все зняв з картки і роклав як СБУшники, щоб вам показати", - написав блогер.Вже зараз всі інтрументи прибули і використовуються за призначенням. На фото можна побачити ще акордеон, його вже на місці подарував Микола Усік. Усього в цю хорошу справу вклались більше 30-ти людей.
0

Читати ще

Коментарі

орися

ви молодці.......супер

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter