ПОПКА чекає на любешівського мавра, а нині просто діда – Адама Мартинюка

16 серпня 2015

Представники любешівського істеблішменту, ветлівська еліта та бомонд Великої Глуші, які згуртувались у Підпільне Об’єднання Православних Комуністів-Артистів, скорочено ПОПКА, вітають з ювілеєм свого ідейного натхненника – діда Адама!

Дід Адам не хто інший, як Адам Мартинюк. Ще зовсім недавно щирий ленінець, вірний адепт російського православ’я, актор-аматор у ВР України, нині просто – дід Адам.

Якщо з першими двома пунктами, впевнені, всі погодяться безапеляційно, то щодо третього, мабуть, будуть питання. Мовляв, так – комуняка, так – займався рейдерським захопленням церков для МП, але, який же він актор???

Відповідаємо – ще той! Пригадайте, як Адам Іванович Мартинюк разом з Олегом Валерійовичем Ляшком в парламенті зіграли уривок п’єси Шекспіра.
О! Тоді любешівський мавр Отелло (Мартинюк), настільки увійшов у роль, що ледве не задушив чернігівську Дездемону (Ляшка) просто у парламенті!

Зважаючи на те, що партію, яку Ви представляли, вже заборонили, а перспектив продовжувати політичну діяльність у Вас не передбачається, ПОПКА кличе Вас до себе!

ПОПКА – місце саме для Вас! Приходьте! Передаватимете досвід, вивчатимете нові ролі і під 100 грамів житнівки переосмислюватимете своє минуле. А майбутнє? Як у пенсіонера! Чекайте золотого весілля, глядіть внуків, і наспівуйте разом з бабусею пісні з минулого.

 

+1
-2
-1

Коментарі

Дивіться не захлиніться від своєї жочі ! Людина й адекватна! А що ви, так би мовити, журналісти підпільні, зробили для Волині? Школи чи дитсадки побудували? Дороги,можливо, проклали? Так красномовно тут виспівуєте, тролячи тих, хто особисто, чи то вам неугодний, чи Вашому жидомасону з Камінь-Каширська Корсаку. Халуї, котрі за копійку, раді старатися. І обов'язково зітріть коментар, котрий вже є відскрімнений. Ви не вмієте гідно сприймати критику, ви не можете бути незаангажованими (якими повинні бути незалежні, поважаючі себе, справжні журналісти), вправно підсвистуєте тій дудці, котра фальшиво вам виграє.... Співчуваю, що є такі нещасні, як ви....

Якщо ви (свідомо пишу з маленької) вважаєте адекватною і ще й людиною контрацептива, який вихваляє Сталіна, "віджимає" церкви, є яскравим українофобом, і кланяєтесь йому в ноги, бо відремонтував за крадені гроші пару кілометрів доріг і поміняв двері в садочку - то, даруйте, не потрібно співчувати іншим. Співчувайте собі, примітивний організме!

Мова й де про те, що кожен бачить те, що хоче бачити або те, на що йому ваказали пальцем фас. Вказав той, що НІКОЛИ не крав!Той, котрий своєю істинноє бАтьківщиною ввжає землю обітованную, а таких холуїв, як вас використовує,підкідаючи обгризки,щоб з голоду не попухи. Патріотиз тоді,коли вмієш поважати своїх, відділяти правду від неправди. Ніхто не святий!Але ті,хто свідомо виливає лайно на гонимих із рає,може й незчутися,коли сам опиниться серед їхніх рядів...Покайтеся й ідіть на іншу роботу, де вас поважатимуть за талант,а не на ту,де ,маючи за спиною багаж, є голодними жебраками з протягнутими руками...

Ну шо ви лепечете? До чого ця словесна діарея? Які команди "фас", які "вигнанці з раю", про кого ви говорите з "протягнутою рукою"? Кому радите каятись? Та через таких як Мартинюк, зараз хлопці гинуть і тут його ще дуже м'яко попустили! Розумію, що будь-які аргументи для вас будуть безперспективними, тому не переконую, а прошу - не виставляйте себе на посміховисько, а хваліть Мартинюка і інших "вигнаннців з раю" у вузькому колі таких же обмежених. Крапка.

суть навіть не в Мартинюку...а в самій статті....це низько так писати для журналіста....сором

ПОПКА!? О, вЕЛИКИЙ аВТОРЕ, та на тебе діда Фрейда немає...він би тобі пояснив, що з тобою,якщо ти таке видумуєш!

Будьте уважнішим, фрейдолюбцю! Тут чітко написано, хто автор - Підпільне Об'єднання Православних Комуністів-Артистів (ПОПКА). Отож: маєте що сказати автору - ідіть в ПОПКУ)))

Повеселили, спасибо, а кто аффтар? Адам, канешна еще та гнида, его чмырить не грех.

Усі вони одною ниткою зв'язані. Політика - гидка справа.

автор статті--розумово відстала людина! можливо адам це все робив...так чомуж ти смердючий папараці про це мовчав стільки років?..є дуже багато полішуків які і про Адама і про Кривицького(політичного хамелеона) дуже багато скажуть хорошого...добрішими треба бути панове журналісти..хай буде мир та любов))

Анафема тобі від РПЦ за нік, богохульнік!!! Далі пиши під правдивим ніком - "ущєрбний імбіцил"! Амінь!

А коли б твого тата, або маму так назвали.....

Додати новий коментар