ПОПКА чекає на любешівського мавра, а нині просто діда – Адама Мартинюка

16 Серпня 2015
Представники любешівського істеблішменту, ветлівська еліта та бомонд Великої Глуші, які згуртувались у Підпільне Об’єднання Православних Комуністів-Артистів, скорочено ПОПКА, вітають з ювілеєм свого ідейного натхненника – діда Адама!

Дід Адам не хто інший, як Адам Мартинюк. Ще зовсім недавно щирий ленінець, вірний адепт російського православ’я, актор-аматор у ВР України, нині просто – дід Адам.

Якщо з першими двома пунктами, впевнені, всі погодяться безапеляційно, то щодо третього, мабуть, будуть питання. Мовляв, так – комуняка, так – займався рейдерським захопленням церков для МП, але, який же він актор???

Відповідаємо – ще той! Пригадайте, як Адам Іванович Мартинюк разом з Олегом Валерійовичем Ляшком в парламенті зіграли уривок п’єси Шекспіра.
О! Тоді любешівський мавр Отелло (Мартинюк), настільки увійшов у роль, що ледве не задушив чернігівську Дездемону (Ляшка) просто у парламенті!

Зважаючи на те, що партію, яку Ви представляли, вже заборонили, а перспектив продовжувати політичну діяльність у Вас не передбачається, ПОПКА кличе Вас до себе!

ПОПКА – місце саме для Вас! Приходьте! Передаватимете досвід, вивчатимете нові ролі і під 100 грамів житнівки переосмислюватимете своє минуле. А майбутнє? Як у пенсіонера! Чекайте золотого весілля, глядіть внуків, і наспівуйте разом з бабусею пісні з минулого.


0

Читати ще

Коментарі

Табоїду

Дивіться не захлиніться від

Покайтесь!

Якщо ви (свідомо пишу з

...

Мова й де про те, що кожен

до...

Ну шо ви лепечете? До чого ця

Анонім

суть навіть не в Мартинюку..

посміявся)

ПОПКА!? О, вЕЛИКИЙ аВТОРЕ,

VSC

Повеселили, спасибо, а кто

до аНОНІМА

Будьте уважнішим, фрейдолюбцю

Ю3ер

Усі вони одною ниткою зв

зевс

автор статті--розумово

До автора

А коли б твого тата, або маму

Кіріл

Анафема тобі від РПЦ за нік,

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter