​Пішохідну вулицю Луцька прикрасили дивовижні янголи

07 січня 2018

Фото: Юлія ФІЛІРОВСЬКА

У рамках мистецького проекту «Вулиця різдвяних янголів» центральну вулицю Луцька прикрасили ілюмінацією у вигляді янголів.

Вздовж пішохідної зони вулиці Лесі Українки встановили освітлені арт-об’єкти різного розміру у вигляді різдвяних янголів, які грають на сурмах, створюючи особливий святковий настрій.
Крім того, саме у період свят центральній вулиці повернули її статус пішохідної, встановивши перепони для заїзду автомобілів. 

***
Передрук без згоди "Таблоїда Волині" заборонений.

+1
+4
-1

Коментарі

Це добре, що в нашому місті намагаються зробити щось цікаве, святкове. Треба і про старе дбати, історія міста давня, і нове, сучасне додавати. Свого часу була «придворна» скульпторша, ліпила де попало і як попало. Певно що були відкати, інакше стільки однотипних «творінь» не виникло. Відійшло. Тепер з`вився якийсь «придворний» коваль, клепає дротяників по місту. Була червоні мавпочки, тепер янгелики, менші, більші,на землі, на стовпі. Чи то кальки з чогось, чи фантазій бракує. Якась дивна пералель. Можливо треба конкурси, відбори робити, залучати творчих прцівників та й усіх мешканців до впорядкування і оздоблення міста. Знайдеться не мало цікавих ідей і це буде тільки на користь іміджу міста.

Додати новий коментар