Підключився до інтернету та курив: у офіс луцької адвокатки проник безхатько

11 жовтня 2017

У офіс луцької адвокатки Яни Чуріної проник безхатько.

Як повідомляє Lampa, за словами дівчини, 8 жовтня, у День юриста, вона заїхала в офіс, забрати особисті речі. Двері офісу були замкнені зсередини. Відкривши їх, Яна виявила незнайомого чоловіка, схожого на безхатченка. Він дістав комп’ютер, підключився до інтернету та курив просто у приміщенні.

Дівчина додає: “Одразу викликала поліцію, яка приїхала оперативно та вже за 7 хвилин були. Чоловік сховався в туалеті та не хотів виходити. Згодом, після тривалих вмовлянь вийшов та став поводити себе агресивно, погрожувати мені та нецензурно лаятись.

Поліції повідомив, що його звати Пьотр, він з Ґданська та вже 7 років в Україні, а його документи вкрали. При цьому чоловік кричав: “слава путіну” та ображав присутніх. Згодом його завезли у міськвідділок, куди, ніби, прибули представники консульства. Відчуття були жахливі, ніби залізли до тебе у сумку і порпалися в особистих речах, до кінця дня не могла прийти в нормальний стан.”

Яна наголосила, що при таких ситуаціях одразу слід викликати поліцію та фіксувати все, що відбувається на камеру.


 

+1
0
-1

Коментарі

Так дійсно. Це ж тімлід із друдеска

ну так це ясне діло шо звідти, Тібєж звалив на софтсерв а Вітьок бабки жме для сініорів то і приходиться брати отаких вийобщиків. Цей то 100% проходив курси Півоваруса, видно виглядає інтелігентно, знає всі патерни, іт нація йопта!! Добре шо хоть не прийшлось його обдовбаного з мєнтовкі забирати бідолагу!

Дивлячись на такі коментарі стає соромно за наших людей і за ІТ галузь вчасності. Маєш що сказати, то будь мужиком, підійди і скажи в очі, а не обсирай за спинами.

А може то з ф5 чи як вони там називаються

То точно не F5 - то з вітькової галери з круглими гаражами :)

Шкода безхатьків,а от цю розмазмюкану адвокатессу ні

Та це можливо така реклама адвокатської контори. А адвакотесса, так нічого собі.

Додати новий коментар