«Передвісник позачергових виборів»: реакція волинян на указ президента про блокування російських соцмереж

16 травня 2017

Волиняни активно обговорюють рішення президента України Петра Порошенка підписати указ про нові санкції проти Росії, які передбачають, зокрема, і блокування доступу до соцмереж.

Нагадаємо, текст указу №133/2017 15 травня опублікований на офіційному сайті глави держави. Він набирає чинності з дня його опублікування в офіційних виданнях.

"Заборона Інтернет-провайдерам надання послуг з доступу користувачам мережі Інтернет до ресурсів сервісів «Mail.ru» (www.mail.ru) та соціально-орієнтованих ресурсів «Вконтакте» (www.vk.com) та «Одноклассники» (www.ok.ru)", - йдеться в тексті.

Волиняни неоднозначно поставилися до такого рішення. Хтось його підтримує, хтось – засуджує, а дехто навіть бачить у цьому передвісників позачергових виборів. Детальніше – у нашій підбірці.

+1
0
-1

Коментарі

У мене немає Інтернету,але за його блокування не буду голосувати ні за порошенка,ні за його партію,ні за його підручних....бо я за ВОЛЮ СЛОВА!

Молодці, давно пора вже було прибрати ту нечисть "ВК/Однокласники" з нашого простору

Нерозумне рішення! А як же поштові ящики якими люди користуються вже дуже багато років, що тепер повідомляти всіх друзів та знайомих що не надсилайте сюди повідомлень, а що робити юридичним особам у яких уже понад десяток років пошта майл ру, коли війною не пахло і всі спокійно без будь яких підозр реєструвались? Як на мене це дурна показуха, краще б в державних органах порядок наводив та дороги робив!

Війна вже 3! блять роки, а вони чекали указу президента.

Краще б Порошенко ,свої канфетні фабрики позакривав !!!!

которые захватили власть обманом на крови майдановцев уже ничто не спасет.у них предсмертные конвульсии.пусть бегут неуклюже за папередником в ростов или грузию

ІГОР ЛАПОТЬ ТИ СПЕРШ ЯК ДЗЬОБ ВІДЧИНЯТИ БУДЬ В ТЕМІ. А ТО НІЦ НЕ ЗНЄШ ПРО РЕСУРСИ А КОРЧИШ З СЕБЕ ПАТРІЙОТА.

"Таблоїд", де ви тепер фоточькі красунь дня будете тирити? ))

"Таблоїд", де ви тепер фоточькі красунь дня будете тирити? ))

Додати новий коментар