Ольга Сумська покаже у Луцьку «Сублімацію Любові»

09 січня 2018

У Луцьку покажуть «Сублімацію Любові».
 
6 березня о 19.00 на глядачів чекає захоплююча подорож у світ театру і гумору! Улюблені та відомі на всю країну актори, пов'язані не тільки з театром, але й з кінематографом, запросять вас поринути у яскраву атмосферу сучасної п'єси.
 
«Сублімація любові» - це італійські пристрасті, непередбачувані повороти сюжету, інтриги, неперевершена гра акторів та, звісно ж, сміх до сліз! Завдяки круто закрученому сюжету цю комедію глядачі дивляться на одному диханні!
 
В головних ролях - незрівнянна Ольга Сумська, народний артист України Євген Паперний і заслужений артист України Віталій Борисюк! Приходьте на виставу «Сублімація любові», аби у компанії улюблених українських акторів насолодитися іскрометним гумором, філігранно вивіреними мізансценами, класичною римською сценографією і справжніми італійськими пристрастями!


 
Квитки можна придбати у барах "П'ятниця" (простект Волі 17 та бульвар Дружби Народів 13А) , в касі драмтеатру та на сайті kasa.in.ua.
 
Організатор : Tikhonov сoncert and event agency. Детальніше про виставу тут.
 
Підписуйтеся на офіційні сторінки організатора, щоб бути в курсі всіх найкращих подій міста: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube.
 

+1
0
-1

Коментарі

зачастила Оля з тою сублімацією... або склероз

позбирала своїх чоловіків До чого це?

Додати новий коментар