Охорона Христини Соловій не пустила на сцену відомого співака

20 жовтня 2017

Сьогодні, 20 жовтня, відома українська співачка Христина Соловій зібрала у Луцьку аншлаг. Послухати чарівний спів Христини у Драмтеатр імені Т. Г. Шевченка завітав й колега по сцені – Арсен Мірзоян

Чоловік приніс з собою букет квітів, подарувати який, виявилося не так просто. Охорона артистки, не зважаючи на зірковий статус гостя, не пропускала його на сцену. Перемовини із охоронцем також не увінчалися успіхом – чоловік, який відповідав за безпеку Христини, наполягав на своєму. На щастя, співака помітила сама артистка. Арсену все-таки вдалося вручити голосистій красуні квіти, дякуючи за виступ.

До слова, Арсен Мірзоян не випадковий гість у місті, адже завтра, 21 жовтня, він бере участь у концерті.  Співак виступить на урочистій презентації важливого соціального проекту «Переможці 2».
 
ЧИТАТИ ТАКОЖ: ​У ЛУЦЬКУ ПІД ЧАС ПРОЕКТУ «ПЕРЕМОЖЦІ 2» ЗБИРАТИМУТЬ ГРОШІ НА ЗДІЙСНЕННЯ МРІЇ ВОЛИНСЬКОГО ГЕРОЯ

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу tabloyid@gmail.com.

+1
+3
-1

Коментарі

НІчого собі зазвізділась. А ще вчора ніхто і не знав про неї. Прямо охорона як в світової зірки. Розчарувало.

Додати новий коментар