На ярмарку в ПортCity зібрали понад 35 тисяч гривень для дітей Небесного легіону

09 Січня 2018
30 та 31 грудня в рамках року соціальних ініціатив "Тому, що не байлуже" у ПортCity спільно з волонтерським рухом відбувся "Меценати для солдата" відбувся благодійний ярмарок. Чимало лучан придбали подарунки й допомогли дітям, чиїх батьків забрала війна.

Волонтерський рух "Мeцeнaти для сoлдaтa" за підтримки гіпермаркету Там Там та торгово-розважального центру ПортCity організував 30-31 грудня на першому поверсі ТРЦ дводенну акцію - новорічний благодійний ярмарок.

Завдяки багатьом небайдужим жителям Луцька, які придбали маленькі сувеніри, прикраси чи солодощі було зібрано для підтримки діток Небесного легіону, у котрих війна відібрала батьків, 35 267 гривень. До слова, чимало робіт виготовили вони самі або ж їх мами.Організатори вдячні усім людям, хто відгукнувся і придбав дані вироби, прикраси, солодощі, біжутерію чи інші речі, або просто клав певну суму до скриньки.

"Ваша частка є важливою в цій добрій справі, яку ми разом робимо для наших підопічних дітей. Дякуємо, що довіряєте нам і самі долучаєтесь до великої, спільної справи! Щиро сподіваємось, що це не остання наша зустріч з вами і подібні ярмарки постараємось реалізувати і згодом!" - додав керівник волонтерського руху Руслан Теліпський.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter