На WEST iMARKETING FORUM 2017 розповіли, як дієво себе рекламувати

08 грудня 2017

У Луцьку відбувається WEST iMARKETING FORUM 2017.  Захід спрямований на те, щоб навчити учасників розробляти Digital-стратегію та допомогти правильно підбирати інструменти інтернет-маркетингу.
 
Подія, організована Бізнес Академії Практичного Менеджменту PMBA, проходить у стінах КРЦ «Адреналін Сіті».
 
На форумі виступають спікери з Чернігова, Києва, Одеси, Львова, Харкова та Луцька. Так, до обіду слухачі ознайомилися із доповіддю модератора WEST iMARKETING FORUM 2017, директора компаній «Lemarbet» та «Plerdy», практика у сфері інтернет-маркетингу Андрія Чорного «ТОП-50 помилок розвитку сайту».
 

Маркетолог сервісу розсилок SendPulse, керівник Академії інтернет-маркетингу SendPulse Олександр Рись розповів про мультиканальну розсилку, у якій застосовують не лише email, а й sms, webpush та месенджери.

Дмитро Осіюк, який займається вирішенням нестандартних аналітичних задач клієнтів і побудовою систем наскрізної аналітики, керівник відділу веб-аналітики в Digital агентстві UAMASTER презентував доповідь «10 налаштувань Google Analytics, без яких не можна запускати рекламу в інтернеті».

Поділився секретом «Як стати брендом на Фейсбук за 1 долар в день» Юрій Слепко, співзасновник та маркетолог в Kinsly Brand Studio.

Засновник і керівник «VIZART, SMM & Events» Артем Візарт розповів про те, як просувати бізнес і особисті акаунти в Інстаграм.

Також учасники форуму мали змогу ставити запитання спікерам після їхнього виступу, а також поспілкуватися на кава-брейках.


  
Нагадаємо, що доповіді WEST iMARKETING FORUM 2017 сформовані таким чином, щоб показати цілісну картину Інтернет-маркетингу: відштовхуючись від розуміння споживача, переходячи до стратегії та її втілення. Тому форум корисний не лише для digital-фахівців, а й для маркетинг-директорів, бренд-менеджерів, власників малого бізнесу та топ-менеджерів компаній.


***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу tabloyid@gmail.com.
 

 

+1
+8
-1

Додати новий коментар