Малювати наосліп та змусити обійматися – як лучани вчились працювати в команді

23 Серпня 2017
У неділю, 20 серпня, у приміщенні Молодіжного Центру Волині відбувся третій тренінг проекту «Empowered».

Цього разу учасники заходу говорили про те, як працювати в команді, виконували вправи та слухали лекції від цікавих спікерів. Проект здійснюється за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США.
Першу частину заходу провела PR-менеджерка Meridian Lutsk та видавництва «Синя папка», фасилітаторка програми Британської Ради «Активні громадяни» Ірина Полєтуха. Вона поділилася справжніми прикладами роботи в команді, розглянула ті ролі, які можуть мати люди в колективі та які плюси і мінуси ці ролі мають.
Також Ірина провела декілька вправ, щоб учасники заходу зрозуміли етапи встановлення команди. Наприклад, обговорення питання у різних групах – починаючи з 2 людей в колективі збільшували кількість до 4, 8 і так далі. Далі гості заходу створювали власну громаду на базі офісу, яка мала чимало цікавих зон. Ці вправи дійсно згуртовували учасників і показували їм як працює колектив.
Продовжили тренінг волонтери Корпусу Миру Сієрра Бьортіс й Емілі Енжелкінг. Вони провели декілька вправ, які розвинули довіру між учасниками, навчили їх комунікувати один з одним та виконувати неймовірні завдання використовуючи свою кмітливість. Кожне із завдань не тільки принесло учасникам позитивні емоції, а й дозволило розвинути в собі якості командного гравця та вміння знаходити спільну мову з людьми.
Останній тренінг проекту «Empowered» відбудеться уже зовсім скоро.Слідкуйте за новинами проекту у Facebook.
0

Додати новий коментар