Маленькі лучани шитимуть іграшки задля благодійності

13 Листопада 2017
У рамках благодійної акції «Тепла іграшка надії» у Луцьку стартують майстер-класи для дітей.

Щосуботи та неділі о 16.00 год маленьких лучан запрошують у FigliMigli, аби долучитися до благодійності.

З 18 листопада стартують майстер-класи, на яких усіх охочих навчатимуть виготовляти іграшки з фетру. Початок о 16.00 год у дитячому розважальному центрі FigliMigli. Майстерки відбуватимуться: 18, 19, 25, 26 листопада, а також 2 та 3 грудня. Вхід – благодійний внесок. Попередня реєстрація за телефоном: 095 480 75 88.

Нагадаємо, що четвертий рік поспіль напередодні різдвяно-новорічних свят відбувається благодійна акція «Тепла іграшка надії» для збору коштів діткам із онкологічними захворюваннями. Долучитися можуть як малюки, так і дорослі, адже в рамках проекту чимало заходів.
До слова, усі готові іграшки для акції можна буде приносити щодня з 10 до 22 години у дитячий розважальний центр FigliMigli.

9 грудня відбудеться святковий концерт вихованців Палацу учнівської молоді, а власне ярмарок, під час якого можна придбати іграшки, триватиме два дні – 9 та 10 грудня. Усі виручені кошти перераховують Благодійному фонду «Стопрак», який допомагає діткам з онкологічними захворюваннями.Довідково: Партнери проекту: ТРЦ ПортCity, дитячий розважальний центр FigliMigli, Палац учнівської молоді, студія щастя «Кулька Булька».


0

Читати ще

Додати новий коментар