Любов не має очей: лучанка тримає вдома сліпу кішку

22 Березня 2016
Текст: Ольга ПАВЛІЮК

Любов до котів починається з першого муркотіння і не закінчується вже ніколи. Кішка – символ жіночності і незалежності. Жінка досить часто схожа на кішку, така ж загадкова, граціозна, часом буває пухнаста, тому кішка – друге «я» власниці. Вони як дві взаємодоповнюючі частини одного цілого.

Директор комунального підприємства «Ласка» Богдана Новарчук підклується про багатьох безпритульних тварин, намагається дати домівку кожній тварині, які потребують людського тепла. А ще вона утримує вдома п’ять котиків. Одна з них – сліпа кішечка, яка після аварії втратила обидва ока. Дана не змогла присипити її і залишила жити в себе...

Знайомство Богдани з своєю дівчинкою-кішкою відбулося за дуже трагічних обставин, які не обіцяли щасливого завершення, але світ не без добрих людей.

[caption]
Кішка прекрасно орієнтується у квартирі[/caption]

«Одного дня, йдучи в білій кофтинці в міську раду, я побачила жахливу картину – на дорозі лежала закривавлена кішка, яку щойно переїхала машина. Люди проходили повз, не зважаючи на це жахіття. Її беззахисне тіло стікало кров’ю, очі вибиті від удару, немов «вискочили» з черепа на 15 сантиметрів. Я відразу кинулася на порятунок, не зважаючи на усі свої справи, зняла свою білу кофтинку й загорнула закривавлену кішечку та поїхала у ветеринарну лікарню. Мені поступалися місцем в маршрутці, бачачи цю закривавлену картину», – розповіла Дана.

Лікар Олександр Стариков зробив справжнє чудо, повернувши життя кішки, проте вона була у дуже важкому стані. Завдяки швидкому оперативному втручанні, кішку вдалося зібрати буквально за частинами.

[caption]
Феміда ладить з рештою котів, що живуть у квартирі[/caption]

«Моя дівчинка – Феміда», – так назвала кішку Дана вісім років тому, приютивши тваринку вдома. Жінка подарувала їй нове життя, зігріла усією турботою. Спочатку вона харчувалася лише зі шприца, тож Дана виходжувала кішку, немов крихітку дитину.

Поповнивши котяче сімейство, Феміда немов відчуває свій порятунок, віддячує кожен день своєю теплотою, дуже лагідна кішечка, товаришує з усіма іншими котиками. Кішка прекрасно орієнтується у квартирі без очей, хоча їй уже близько 15 років. За «котячими мірками», це уже «глибока старість». Кішка дуже грайлива, бігає, стрибає, немов маленьке кошеня, має свій куточок для снів.

[caption]
Дана разом з Фемідою[/caption]
0

Читати ще

Коментарі

Володимир

А я цю кицю знаю, навіть маю

АННА

Дана, Ви справжній молодець!!

Читач

Вчинок, який заслуговує на

Аноінтернетнийонанім

Дано, бажаю Вам і до людей

Віктор

У нас дома також живе сліпа

Skiper12

ДАНА ТИ ЦИМ ЗВІРЯТКАМ БОГОМ

Оля

Дана, ви молодець, побільше б

Анна

Молодчинка! Ваше милосердя

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter