Луцький ВУЗ запрошує закружляти у танці на благодійному балі

20 Квітня 2017
Чи не кожна дівчина мріє одягнути розкішну вечірню сукню та станцювати на балові як у справжній казці? І чи не кожен чоловік хоче представити себе як джентельмен на святі приуроченому доброті та сердечності?

Уже цієї п'ятниці, 21 квітня о 17:00 таку можливість подарує вам Первинна профспілкова організація студентів Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки разом з Всеукраїнським благодійним фондом «Серце до серця».

Саме у цей день організатори запрошують вас у стіни головного корпусу СНУ ім. Лесі Українки на благодійну імпрезу «Я хочу бачити життя» з метою популяризації нового формату культурно-мистецького дозвілля серед громади міста та сприяння розвитку благодійного руху на Волині.

Історія цієї уже доброї традиції культурного відпочинку Луцька почалась у 2008 році, і успішно продовжує свою діяльність і наразі. Щороку засновники дивують все новішими ідеями, насиченими декораціями та розважальними шоу. Незмінний танцмейстер Олександр Кашевський допоможе вам достойно показати себе на танцполі, чарівні фотозони та фотографи залишать спогади не лише у пам'яті, але і на сторінках ЗМІ. А під час того як ви будете зустрічатися зі своїми друзями на червоній доріжці, вас розважатимуть міми, живі скульптури та костюмовані актори у музичному супроводі духовного оркестру «Любарт» ВДУКіМ імені І. Ф. Стравінського.

Організатори імпрези забезпечать вас не лише емоціями, але і смачною їжею, адже на вас чекає фуршет від торгових мереж нашого міста. Ну і звичайно, без нагороди не покинуть зал гості у найвишуканіших вбраннях та найкраща пара вечора.


0

Читати ще

Додати новий коментар