Луцький паб запрошує на виступ оркестру радості і щастя

09 Січня 2018
Луцький пивний клуб «Оболонь» запрошує послухати виступ оркестру радості і щастя «Familia PERKALABA» . Івано-франківці 12 січня презентують лучанам новий альбом «Daraba».

«Ну, нарееешті! Вже вдруге у Кораблику! Гурт, який точно ідеально пасує під наш формат і розворушить навіть "мертвого" - ПЕЕРКАААЛААБААА!!!! Встигніть придбати квитки у адміністратора, щоб потім не кусати лікті.

Новий альбом Оркестру Радості і щастя Familia Perkalaba «Daraba» записано в жовтні високо в горах в старій гуцульській хаті. Цей експеримент група влаштувала вже другий раз, перед тим записавши ЕР «Argelujah» в урочищі під Говерлою. Метою даного експерименту було максимальне вивільнення творчої та фізичної енергії, що є в традиції культури perkalaba. 12 треків є доказом наповненості світлом, радістю і щастям артистів. Цією емоцією музиканти діляться зі світом вже не перший раз, а постійно. Ця постійність є свідоцтвом майстерності та близькості до того неба і гір, де і робилась ця музика», - повідомляють організатори.
0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter